Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bajban vagyok. Mit csináljak?

Bajban vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyedül maradtam a gyerekkel (5hónapos) mert a feleségem elment a barátnőivel. Már nem tudom mióta sír. régebben is csinált olyat hogy 1 óráig sírt ok nélkül. Nem éhes, nem szomjas, nincs melege, nem fázik, a pelenkájába sincs semmi. Mi lehet még?
2011. jún. 22. 17:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
nincs gyerekem,de csak lehet h unatkozik.ülj oda mellé,vagy vedd ki a kiságyból és "játsz" vele :) :) vagy húzd fel az altatós szerkentyűt :)
2011. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Esetleg fájhat a hasa...

Nem tudod felhívni a feleségedet?

2011. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Hiányzik neki az anyja... :)

Énekelj, ringasd, kapcsolj be komoly zenét, vagy épp rockot, attól függ mi tetszik neki.

Vond el a figyelmét saját magáról... nevettesd meg.

2011. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik neki a mamája.Amúgy lehet te vagy jobban kétségbeesve a sírásától, mint ő a hiányérzettől.5 hónapos gyereknél ez normális kommunikációnak felel meg.Beszélni nem tud ugye, hát sír.
2011. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Menj neki a falnak és ess hanyatt azon nevetni fog :D
2011. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
85%
Próbálj neki valami olyat mutatni, amit eddig nemnagyon látott. Pl. ismerősünk babája attól hallgatott el, mert megmutattak neki valamilyen cuki képet a számítógépen és teljesen el volt ámulva, hogy a gép képernyője mozog, meg ilyenek.. :D
2011. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Talán anyukája hiányzik, talán csak egy kis kényeztetésre vágyik, vagy feszül gyomra. Ha nem lázas és nem fáj semmije, és felvételkor elhallgat, akkor csak dajkálni kell kicsit, játszani vele.
2011. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
a sírás intenzitásából lehet következtetni az okára.Unaloműzésként csak ímmel-ámmal szoktak sírni, könny se nagyon jön olyankor.Keservesen sír? Az fájdalomra utal.Vedd ölbe.
2011. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ha ölbe veszem ugyanúgy sír
2011. jún. 22. 17:38
 10/18 A kérdező kommentje:
áá 3. válaszoló imádlak. sose jutott volna eszembe a zene. Aljas kúszóbab-Áruházláz volt a kulcs :D
2011. jún. 22. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!