Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állandó bajban vagyok az...

Állandó bajban vagyok az öltöztetéssel, mit csináljak?

Figyelt kérdés
9 hónapos a picim, és sosem tudom eldönteni, hogyan öltöztessem fel, hogy se melege ne legyen, se ne fázzon. Sokan már rövidujjút adnak rá kintre alváshoz, sétához, én nem merem, félek, megfázik. Most is egy hosszúujjú bodyban alszik kint a teraszon, de a feje csurom víz. Sapkát sem adtam rá, nehogy leizzadjon, és mégis vizes a feje. Mit csináljak, hogyan öltöztessem, hogy izzadjon le?
2010. máj. 26. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azt csinálom hogy kimegyek reggel megnézem milyen kint az idő.Ha kicsit fuj a szél akkor hosszu ujju body ha viszont nincs nagy szél épp csak lengedezik akkor mehet rá a rövid.Van amikor én még átöltöztetem mert hosszuban melege van.

Az sem jo ha izzad mert könnyeben megfázik.

Reggel döntsd el te mit veszel fel és probáld ahoz mértten öltöztetni.Én ma pl.rövid body meg napozot adtam rá.

2010. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! a kisfiam a babakocsi anyagatol szokott izzadni, ha elalszik benne. O 20 hos, de meg en is hosszu ujju bodyban vittem ma ki setalni, mert erosen fujt a szel, az arnyekban nem volt annyira meleg mint a napon.
2010. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
14 hós lesz, hosszú body + én egy tréningfelsőt is adok rá. Beteg, félek, hogy jobban megfázik.
2010. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon nem jó, ha beleizzad a ruhájába. Az vizes lesz rajta, a vizes ruha pedig órákon keresztül a hátára tapadva rajta van, na ez tutira egyenlő a megfázással. Amelyik baba meg van fázva, és még plusz adnak rá egy réteget, az csak még jobban meg fog fázni!!!

Ma hosszú ujjú bodyban+mackó naciban vittem kisfiamat sétálni, a zoknit levettem a lábáról. Vékony kis sapit adtam rá, de csak amikor érte a nap őt is. Nem kell túlöltöztetni a babákat!!! Ja, és 8 hónapos a kisfiam, még egyszer sem volt beteg, sem náthás.

2010. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!