Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki meddig tudta szoptatni a...

Ki meddig tudta szoptatni a babáját? Illetve akinek nem szopizott a babája fejni a tejet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 08:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az első babámat 2, a másodikat 1 hétig!
2011. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Három hónapos koráig szopizott, utána elég sok dolog összejátszott és nem volt hajlandó tovább cicizni. Utána egy éves koráig fejtem neki, és cumisüvegből kapta az anyatejet, mert ekcémás és az orvos szerint javítja az állapotát, ha legalább egy éves koráig kap anyatejet. A végére már nagyon unalmas volt a fejés, szégyen, de alig vártam, hogy abbahagyhassam.
2011. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Úgy látom itt mindenki nagyon lelkiismeretes,szuper anyuci!!!Én fejem a tejcsit kezdetektől fogva,most vagyunk 6 hónaposak és már elég kevés a tejem,lassan átkell térnünk tápszerre azt hiszem:-(((

Szép napot mindenkinek!Puszi!

2011. jún. 16. 12:13
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne butáskodj már!!! :) Az, hogy valaki tud-e szoptatni vagy sem, nagyban egyénfüggő. Van aki semmit nem csinál mégis iszonyat sok teje van és sokáig tud szoptatni és van aki a feje tetejére állhat, akkor sem sikerül neki! Nem ez határozza meg, hogy valaki mennyire jó anya!!! Szerintem sokkal nagyobb elismerést érdemel az, aki bár nem tud szoptatni mégis hónapokig feji a babának a tejet! A legegyszerűbb dolog, hogy előkapod a cicid és szoptatsz mindenféle fáradtság nélkül. De én egy párszor fejtem és bizony sok idő és energia ezt csinálni, le a kalappal előtted (is)!!! :) Nagyon szuper anyuci vagy!!!!


a 27 hónapig szoptatós anyuka

2011. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is csak fejtem neki. 8 hónapig. Az utolsó hónapban drasztikusan kezdett csökkenni, de szerencsére volt még a fagyasztóban is, így kerek 8 hónapig kapott anyatejet. De, ha nem sikerült volna eddig, akkor is tudom, hogy mindent megtettem. Te egy szuper anyuka vagy, én tudom, hogy a fejésben semmi szépség, és melegség nincs, csak szenvedés, fájdalom, kiszáradás, kirepedezés. Ha már 6 hónapja csinálod, akkor igenis szuper vagy :D. Gratulálok hozzá.
2011. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!