Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lányom most 9 hetes. Egy...

Lányom most 9 hetes. Egy ideig csak szopizott, aztán egyre kevesebb lett a tejem. Tápszert kap. Tudnék még rendesen szoptatni?

Figyelt kérdés

Még mindig van egy kevés tejcsi-de nagyon kevéske (viszont nem apadt le még teljesen-talán ez a szerencsém).


Szeretném ha megint minden evésre jutna neki...


Mit tegyek, igyak, egyek, hogy megint legyen neki elég (vagy legalábbis jóval több mint most van)?

Vagy ez már lehetetlen?


2008. júl. 20. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyanígy jártam,(járok),mi 4 hetesek vagyunk,nekem azt mondták,minden szopi után fejjem le,így több termelődik,és én azt is oda adom neki,így kb a fele anyatej.Nekem azt mondták törekedjek rá,hogy legalább ezt tartsam meg,de vissza már nem fog jönni teljesen sajnos.
2008. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


Most eléggé elszomorodtam:(

2008. júl. 20. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:

szia fél óránként tedd melre 5-6 napon keresztül meg igyál laltoherb teát de van homeopátiás bogyó is azt meg a gyógyszertárban lehet kapni BOIRON nevű cég terméke nagyon jó minda kettő, de mindenek előtt a fél óránkénti szopi fáradztó lesz nagyon de hidd el megéri.



a tej azért nem apad el teljesen mert amíg még szopik akár egy keveset is addig termelődik, az elválasztás után (amikor már semennyit nem szopik) 40 nappal apad el teljesen

2008. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 6 hetesen kezdett csökkeni a tej mennyisége. Ajánlották a More Milk kapszulát, amit ki is próbáltam. Azóta hihetetlen mennyiségű tejem van. Most 12 hetes a lányom és 100g alatt még nem evett. ( sokszor mérem ). Sok sikert. ! Remélem tudtam segíteni.
2008. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok, teát már vettem:)

Homeos bogyót holnap szerzek-és ha ez sem segít akkor beszerzem a másik tablettát.


Cicire meg gyakran rárakom.


Remélem sikerülni fog:))

2008. júl. 20. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:
a More milk plus nekem is nagyon bevált, de kellett mellé a Medela SNS (szoptanit) készülék is, mert a lányom jobban szerette a cumisüveget. ezzel a kettővel viszont pár hét alatt csak anyatejes lett.
2013. ápr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!