Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki meddig tudta szoptatni a...

Ki meddig tudta szoptatni a babáját? Illetve akinek nem szopizott a babája fejni a tejet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 08:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27 hónapos koráig szoptattam. Nagyon cicifüggő volt a fiam.
2011. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Húú!Gratulálok!Nem semmi:-)))
2011. jún. 16. 08:59
 3/15 anonim ***** válasza:
13 hónapig. Nagyon jól jött ki, mert egyszerre untuk meg mindketten, és a tejem is akkor apadt el. Ő sem sírt, és nekem sem volt csalódás.
2011. jún. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Lányom 13 hónapos, és még napi 2x szopizik, reggel, meg este. Én úgy döntöttem, hogy nem választom el erőszakkal, majd elhagyja magától. Viszont szeretnék határokon belül maradni (nem szeretném, ha még 4 évesen is cicin lógna :) )
2011. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kislányom 7 hónaposan szabályosan kiköpte a cicit. Egy hétig próbálkoztam még, hátha csak szopi sztrájk, de mivel ezeknél a próbálkozásoknál általában ő is és én is végig bőgtünk, így nem erőltettem tovább. Tejem sem volt már sok, így elhagytuk a cicit.
2011. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Holnap lesz 10 hónapos, vidáman szopizik :-)
2011. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

az első kettő 2 éves koráig szopizott


sajnos a 3ikat nem tudom mert volt közben egy mell műtétem ezért szinte alig van tejem

de azért szopizik ö is ami van és igényli is megnyugvásra és alvásra és ami tejcsi van az a desszert neki .-)))

2011. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
koraszülött lett a lányom, eleinte nem tudott, aztán meg nem akart szopizni. sajnos csak 6 hónapig tudtam neki fejni.
2011. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Első babám 20 hónapig,második 7 hónapos és aktív ciciző(mindkét babám csak evésre "használta/használja)szerencsés vagyok.
2011. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sajna a mi leányzónk pici súllyal született időre, 2250 gramm, és nehezen ment neki a szopi, az elejétől kapott hozzátáplálást. 2 hónapos lesz, egyelőre még vegyesen megy a dolog, de amikor zűrös napja van, többször is elutasítja a cicit és csak a tápszer kell neki. :S Remélem azért még minél tovább legalább napi párszor menni fog a üveg előtt a szopi is, mert fejni szinte alig tudok.
2011. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!