Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan etetitek izgő-mozgó,...

Hogyan etetitek izgő-mozgó, rugdosó, csapkodó babátokat cumisüvegből?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehezen... Sok türelemmel... Néha kevesebbel... :D Ilyenkor valamiért a puki/kaki jobban megcsavargatja a kis hasát, ezért feszeleg (legalábbis az én babóm). Én végül azt csináltam, hogy letettem az ágyra, mellétérdeltem, és úgy etettem. Így több helye volt kapálózni, engem is kevesebbszer talált el :D, és miután sikerült pukiznia a sok mozgolódástól, már minden okés volt. :)
2011. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk újabban este lehetetlen megetetni, mert izeg-mozog. Beteszem az ágyába, megnyugszik, és megetetem. :)

Nap közben meg le kell tennem a földre, vagy vízszintes felületre. Eddig a pihenő székben evett, de lehetetlen beletenni. Max. reggel, amíg kómás. :D

2011. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:D

Akkor jó, mert az az igazság, hogy én is fekve etetem. Csak nem tudtam, hogy szabad-e így egyáltalán, de nekünk ez vált be. Mondjuk szopni is oldalt fekve szopcsiznak :)))

2011. jún. 10. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:
És hány hónapos babákról van szó?
2011. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem is tudom hogy vállaljam-e a kockázatot valami kiokosító hozzászólással, de legyen: 4 hónapos.

Remélem nem az fog jönni, hogy micsoda dolog ez, meg ilyenek, meg veszélyes, majd félrenyel stb. Bevált és kész.

2011. jún. 24. 07:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok, az én lányom is 4 hónapos. :) De nap közben már visszatért a pihenő székbe, csak este kell fekve etetni. Akkor viszont muszáj, mert másképp lehetetlen.
2011. jún. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!