Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Istenem, annyira de annyira...

Istenem, annyira de annyira ciki dolog történt! Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

nemrég szültem.

babámmal elindultam sétálni hosszabb útra..lehet nem kellett volna--

szóval mikor jöttem hazafelé éreztem hogy csikaródik a hasam és wcéznem kell és már alig bírtam visszatartani és hát a végén nem is tudtam.. egyszerűen nem bírtam összeszorítani a záróizmomat és hát bement a gatyómba..HÁT EZ VAN..

jézusom nagyon kellemetlen volt alig bírtam hazamenni

úgy éreztem hogy átüt a nadrágomon..

otthon azon gondolkodtam hogy vszínű a szülés utóhatása aranyerem is lett jócskán gondolom kitágultam és nem tudtam kellőképp összeszorítani.

ti jártatok már így?.

nagyon szégyellem magam de hát ez van.

nem hittem volna hogy 24 éves nő létemre becsinálok az utcán.......


2011. máj. 27. 22:13
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok,hogy ezt írom,de olyan jókat nevettem!

Én szülés előtt a vajúdóban megkaptam a beöntést és meg is lett a hatása hamar.Annyi volt a probléma,hogy a szülőszoba wc-jében NINCS nővérhívó.Nekem meg már olyan fájásaim voltak,hogy egyszerűen nem mertem ottmaradni egyedül,nehogy ne tudjak felállni,"kipottyanjon" a gyerek,stb.Így inkább visszatartottam és hát bizony szülés közben ennek meglett hogy úgymondjam a böjtja.Annyi haszna volt a dolognak,hogy haragudtam a dokira különböző okokból,ez némi vigaszt nyújtott:)

2011. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
na ezt nem hittem volna hogy ilyen sokan válaszoltok :)
2011. máj. 29. 21:19
 33/35 anonim ***** válasza:

Nagyon jokat nevettem en is :)

Nekem is a pukizasokkal volt neha gondom az elso par honapban :D

2011. máj. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Volt bizony, szinte minden az itt felsoroltak közül. Szülés után nálunk addig nem lehetett hazamenni amíg az ember lánya nem áldozott a wc istenének. Nekem necces volt a dolog, mert másnap elengedtek volna de még nem sikerült áldozni, ezért az éjszakás nővértől kértem rá valamit. Adott 2 St@d@l@xot, hajnalban sikerült is a dolog. Nagyon örültem neki, gondoltam ennyivel le is van tudva a dolog. Na, aztán hazajöttünk és hát... :)

Aznap még 2x sikerült, de nem ám a wc-be, hanem a gatyába. Pedig csak 12 (!) lépésre volt a wc (most mértem le csak neked :) A pukizást sem tudtam visszatartani, és a bepisilésről meg annyit, hogy 18 elmúltam amikor a kollégiumi ágyamba sikerült bepisilnem, pedig akkor még nem szültem, szimplán azt álmodtam, hogy a wc-n ülök és pisilek.... Előfordul, később majd nevetsz rajta :)

2011. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

szia kedves utolsó :)


ilyet képzeld én is álmodtam hogy pisilek :D

de szerencsére felébredtem mielőtt ...

de örülök neki hogy nem én vagyok az egyetlen anyuka

aki így járt, vagy legalábbis hasonlóképp

2011. máj. 30. 16:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!