Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Istenem, annyira de annyira...

Istenem, annyira de annyira ciki dolog történt! Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

nemrég szültem.

babámmal elindultam sétálni hosszabb útra..lehet nem kellett volna--

szóval mikor jöttem hazafelé éreztem hogy csikaródik a hasam és wcéznem kell és már alig bírtam visszatartani és hát a végén nem is tudtam.. egyszerűen nem bírtam összeszorítani a záróizmomat és hát bement a gatyómba..HÁT EZ VAN..

jézusom nagyon kellemetlen volt alig bírtam hazamenni

úgy éreztem hogy átüt a nadrágomon..

otthon azon gondolkodtam hogy vszínű a szülés utóhatása aranyerem is lett jócskán gondolom kitágultam és nem tudtam kellőképp összeszorítani.

ti jártatok már így?.

nagyon szégyellem magam de hát ez van.

nem hittem volna hogy 24 éves nő létemre becsinálok az utcán.......


2011. máj. 27. 22:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

:D nagyon tetszik, hogy így tudsz róla "beszélni" :D

megnevettettél!

velem szerencsére nem történt ilyen :) de szülés után nekem a beleim rendeződtek 1-2 hétig és nagyon kínoztak a szelek... nagyon ciki volt, folytok ki be csoszogtam a mosdóba mert ugye a gátsebem miatt járni se tudtam :D férjem meg azt hitte a sok hormontól megkergültem :DDD


ne szégyelld magad, előfordul az ilyen szülés után, pár hét és visszaáll minden a régi kerékvágásba :)

2011. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
19%
Ne fogd már a szülésre. Befostál és kész.
2011. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

hát így "beszélni" nem ciki, hogy nem tudjátok ki vagyok

hiszen én is csak egy vagyok a sok kérdező közül

ha egy ismerősöd lennék akkor biztos ciki lenne..

de így hogy anoním vagyok nem.

2011. máj. 27. 22:20
 4/35 anonim ***** válasza:
78%
szerintem nem érdemes ezen gondolkodni,talán nem vette észre senki...nekem inkább vizelettartási problémáim voltak..
2011. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

kedves második válaszadó.


de sajnos igenis a szülésre fogom gőzöd sincs milyen szülésem volt, szinte nem is éreztem hogy becsináltam.

ha nem tudod a részleteket és nem történt veled ilyen akkor ne írj kommentet..

2011. máj. 27. 22:21
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. Ne szégyeld. De mindenképp kezdj el intimtornázni, minden nap gyakorolj. Ez csak hónapokkal később hozza meg az eredményt, de az biztos, h lesz. emellett a második gyermek után már nem lesz ilyen problémád, ha csinálod + a szexuális életben is csak a javadra válhat. Ha nem csinálsz semmit, akkor még rosszab következményei is lehetnek 10-20 év múlva. Valószínűleg neked a szöveteid kicsit lazábbak is, ezért kell elkezdeni minél előbb. Kriston Andrea könyvét tudom ajánlani. Az első szótól az utolsóig nagyon érdekes és a gyakorlatok is nagyon jók. Én végig csináltam. Én ugyan még nem szültem, de más problémáim voltak odalenn. Sok sikert!
2011. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
előre is köszi azoknak akik nem gúnyolnak ki .
2011. máj. 27. 22:28
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a másodikat ne vedd komolyan, van hogy csak úgy poénból válaszolnak az emberkék, mert van olyan funkció, hogy "véletlen szerű kérdés" és akkor pont a tiédet dobta fel neki, ő meg egy hülye és írt valamit, mert azt hitte humoros. Legalábbis én ezt gondolom, nem hiszem hogy értelmes felnőtt, nő, anya, aki szűlt ilyet írna. Szóval nyugodtan felejtsd el és egy percig ne bosszantsd magad rajta!


Válasz: igen cikinek, ciki, de mondhatjuk, hogy természetes, az egész test iszonyat megpróbáltatáson megy át terhesség és szülés alatt is és még utána is, jó sok idő míg regenerálódik. Ha amiatt parázol, hogy máskor is előfordulhat, szerintem hazsnálj valami jó hosszú betétet, azt hiszem az always éjszakaik ilyenek, és akkor biztos nem üt át a ruhán, ha előfordul valami baleset. a másik ha már rendbe jöttél (gátseb stb.)a haramdik észrevételem, lehet hogy túl korán kezdtél el sétálgatni stb, tudom, hogy van hogy muszáj és egyébként is már nem bír az ember magával, de pl a gyermekágyas időszak ami 6 hét, hát nekem volt vagy 8 mire összeszedtem magam, és megbírtam mozdulni, de úgy tényleg. Lehet, hogy még nem kész a tested a nehéz fizikai munkára.

és végül: fel a fejjel, ha látta is valaki, miköze hozzá? ne törödj vele, szerintem már el is felejtette, már csak te gyötrödsz ezen, és persze feleslegesen...

2011. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, lemaradt: szóval ha rendbe jöttél, akkor én is az intimtornát javaslom, én csinálgattam, és 3 hónapja szültem, de ha nem lett volna bennt a párom szülésnél, meg nem mondja, hogy ott kijött egy baba, teljesen regenerálodott a hüvelyem.
2011. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
78%

Hát azért ennyire nem kellemetlenül, de én is jártam hasonlóképp.

Nekem az volt a sztori, hogy a kórházba összeszedtem valami vírust, mikor szültem, és ahogy hazajöttünk a kórházból 4. napon belázasodtam, meg iszonyú hasmenésem volt, mint még soha. A lázam elmúlt egy nap alatt, de a hasmenésem maradt. 6. nap bekerültünk gyerekkórházba a babámmal, és mért is ne azon az emeleten, ahol a kórtermünk volt, nem volt wc, csak egy szinttel lejjebb. Na hát pár centin múlott, hogy a wc-be kerüljön a cucc, és ne a bugyimba... :-) Úgyhogy irány az anyaszálló, fürdés, átöltözés, gyors mosás.

Úgyhogy ciki, nem ciki, ez van, emberek vagyunk, megesik néha a baleset! Inkább nevess rajta egyet!

2011. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!