Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Istenem, annyira de annyira...

Istenem, annyira de annyira ciki dolog történt! Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

nemrég szültem.

babámmal elindultam sétálni hosszabb útra..lehet nem kellett volna--

szóval mikor jöttem hazafelé éreztem hogy csikaródik a hasam és wcéznem kell és már alig bírtam visszatartani és hát a végén nem is tudtam.. egyszerűen nem bírtam összeszorítani a záróizmomat és hát bement a gatyómba..HÁT EZ VAN..

jézusom nagyon kellemetlen volt alig bírtam hazamenni

úgy éreztem hogy átüt a nadrágomon..

otthon azon gondolkodtam hogy vszínű a szülés utóhatása aranyerem is lett jócskán gondolom kitágultam és nem tudtam kellőképp összeszorítani.

ti jártatok már így?.

nagyon szégyellem magam de hát ez van.

nem hittem volna hogy 24 éves nő létemre becsinálok az utcán.......


2011. máj. 27. 22:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
76%
Na, ha már úgyis anonimok vagyunk, az én sztorim pedig hasonló, csak éppen a hajnali szoptatás közben. A 4 hetes kislányommal az ölemben, reggel kezdtek ugye beindulni az életfunkcióim, de őt nem akartam éhesen sirni hagyni, igy sajnos szoptatás kellős közepén jött rám a dolog, és annyira ki volt éhezve, hogy nem birtam félbeszakitani, hát becsúszott a dolog..:-)))) Szégyenszemre!
2011. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Én 7-8 hónapos kismama voltam, mikor a nagyobbik gyerkőcel készülődtünk a játszótérre. Kicsit megfájdult a hasam, ezért mondtam a férjemnek, hogy menjen már inkább ő, nekem fájdogál a hasam.


Isteni szerencse, ugyanis kb 10 perccel azután, hogy elmentek, akkora hasmars jött rám a semmiből, hogy még a szobából sem értem ki a WC-re, a WC ajtóban "bement"....pedig akkor és még szülés előtt voltam :-)) Mentségemre legyen mondva, hogy egy három napig tartó fosós-hányós betegség első fejezete volt ez, ami utána végigment az egész családon.

Ha akkor mégis én indulok el a kislányommal, a játszótér közepén tojom össze magam! :-)))

2011. máj. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a te embered! :)


Anyáméknál voltunk vendégségben szülés után 3 héttel. Ebéd után felálltam a székről, és működött a gravitáció: mindenféle előzetes inger nélkül beszaladt.

Nem tudtam visszatartani én sem. Csak folyt, csak folyt és én nem akartam elhinni, hogy ez velem történik.

Sírtam és nevettem egyszerre.


Van egy jó hírem: 11 hetes a babám, és azóta nem történt ilyen. Ügyesen vissza tudok tartani bármit :), torna nélkül!

2011. máj. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezért soha ne szégyelld magad, mert ez bármikor, bárkivel előfordulhat! Nem tehetsz róla!
2011. máj. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

1 hetes volt a babám és álltunk a férjemmel a kiságy mellett és csodáltuk ŐT!Majd ránéztem a férjemre és közöltem,hogy én most be fogok sz@rni!!!


Már nem is tudott mit mondani,mert kint is volt....

Kínomban elkezdtem zokogni....

És csóró emberem hírtelen nem tudta,hogy mit is kellene most mondania vagy csinálnia....


Aztán többször volt majdnem baleset!!!!Kellett vagy 3 hónap mire rendeződött alul minden.

2011. máj. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Velem is tortent hsonlo......3hetes volt a kiscsaj,faraszto ejszaka es nappal utan par oras mely alvasban oldalba pisiltem a ferjem es kepzeld o ebresztett fel.........Eletemben nem ereztem akkora szegyent mint akkor o meg vigyorgott butan es azt mondogatta,hogy ez barkivel elofordulhat.
2011. máj. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

jókat nevettem,köszi...

persze majd 1 év múlva már nevetve meséli a kérdező is.

boldog babázást..

2011. máj. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Én is valami ilyesmin mentem keresztül csak én a pukikat nem tudtam visszatartani(15hete szültem és néha még most sem)még szerencse hogy egyedül voltam a szobámban,de volt hogy társaságban voltam és megprobáltam sietve távozni,de a természet gyorsabb volt :)
2011. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
1.27-es! Kérelk ne hidd azt, h a gátizomtorna semmit sem ér. Lehet, h most nem kell, mert visszaállt minden (vagy legalább is te úgy érzed), de 30 év múlva sajnálni fogod, h így gondoltál rá, h szükségtelen.
2011. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

1:27 vagyok.

Nem szóltam semmi rosszat a gátizom tornára. Leírtam, ami velem történt. Szerintem az eddigi hozzászólóknak is egyszeri történet (szerencsére).

Nyilván benne van az is, hogy rendeződnek vissza a hasüregen belüli dolgok ebben az időszakban.

2011. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!