Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Istenem, annyira de annyira...

Istenem, annyira de annyira ciki dolog történt! Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

nemrég szültem.

babámmal elindultam sétálni hosszabb útra..lehet nem kellett volna--

szóval mikor jöttem hazafelé éreztem hogy csikaródik a hasam és wcéznem kell és már alig bírtam visszatartani és hát a végén nem is tudtam.. egyszerűen nem bírtam összeszorítani a záróizmomat és hát bement a gatyómba..HÁT EZ VAN..

jézusom nagyon kellemetlen volt alig bírtam hazamenni

úgy éreztem hogy átüt a nadrágomon..

otthon azon gondolkodtam hogy vszínű a szülés utóhatása aranyerem is lett jócskán gondolom kitágultam és nem tudtam kellőképp összeszorítani.

ti jártatok már így?.

nagyon szégyellem magam de hát ez van.

nem hittem volna hogy 24 éves nő létemre becsinálok az utcán.......


2011. máj. 27. 22:13
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után sajnos meglazulnak a medencefenék tartó izmok, ami a hüvelyt, a végbelet meg a hólyagot tartja és óhatatlan az ilyen baleset. Szerintem ez sokakkal megesik. Nem sokára regenerálódni fog biztosan.
2011. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, nevetsz most már Te is! :)

Velem ilyen nem történt, de terhesen többször előfordult, hogy társaságban nevetés közben hangosan elfingtam magam (elnézést). Szülés után is hetekig kínzott a probléma, de akkor csak a férjemnek volt hozzá szerencséje.

Úgy tűnik, tényleg nagyon átrendeződik olyankor ott lenn minden. :)

2011. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Ó DE NAGYON KEDVESEK VAGYTOK

nem hittem hogy ennyire megértőek vagytok és nem nevettek ki

sok puszi nektek kedves sortárs anyukák :)

2011. máj. 28. 11:02
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi szülés után 3-an, vagyis hatan voltunk egy szobában (3 friss anyuka +babák), és irtó ciki volt, mert tulajdonképpen versenyt pukiztunk egymással. Amikor először pukiztam el magam, majdnem elsüllyedtem szégyenemben, és jó mélyen bebújtam a takaró alá, és abban reménykedtem, hátha nem hallották meg, vagy azt hiszik, a babám volt. :-))) Nem hogy nem tudtam visszatartani, de nem is éreztem, hogy jönni akar, csak amikor már ropogott :-))


Aztán megnyugodtam, mert a másik két csaj is nagyokat durrogtatott (egyik sem az a típus volt, akikből kinéztem volna, hogy normál esetben társaságban durrogtat.....és persze én sem az a típus vagyok, de hát ez nem is volt normál helyzet :-))

2011. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
2011. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
72%

22:31


kedvesek? lehet, de ki más értene meg jobban, mint egy édesanya?


off: szülésem óta tisztelem csak igazán anyám, pedig nem volt jó kapcsolatunk, de le a kalappal amit egy nő végig csinál a gyerekéért!

2011. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

... és azóta is vannak magától megindult roppanások, bizony társaságban is, de szerencsére halkan, reménykedve hogy senki sem hallotta. :-)

Szülés után is nővérke fenékbe injekció be, és meg gázt kienged. Na majdnem elsüllyedtem.

Én nagyon nehezen mentem el 2. szülésem után wc-re, de egyszer aztán mikor rámjött olyan hirtelen hogy mire odaértem hát..., még jó hogy kemény volt. :-)

2011. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
15.05-ös = 15.17, valaki közben irt. :)
2011. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Bocsi,de irtó jókat röhögtem!!!!Szerencsére én az ilyen eseteken tudok nevetni-mármint magamon.Nekem a bepisilés okozott gondot,jújj,hát akkortájt nem nagyon mertem kacarászni :),ne meg a prüszkölés,hűűűű,akkor folyt.Találtam egy oldalt:www.viragzonoiegeszseg.hu.Itt lehetett kérni ingyenesen egy dvd-t,amin gátizom tornagyakorlatok vannak,na ez rendbe hozott!
2011. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
15.42-es vok,rákerestem,az oldal alján van a Kari Bo-s dvd,tényleg jó!!!
2011. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!