Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek rossz anya vagyok...

Szerintetek rossz anya vagyok mert 11 hónapos babámat bébiétellel etetem délben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 14:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor lennél rossz anya, ha nem adnál enni neki... Néha nálunk is előfordul, hogy tízóraira, ebédre vagy uzsira babakaját kap.
2011. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Dehogy is vagy rossz anya! :)

Az én kisfiam 20hónapos,mindent szépen eszik,de most jött ez a korszak,h csak bébiételt hajlandó enni ebédre,de csak ebédre,a többi étkezésnél nincs ilyen,ez van,fura volt elfogadnom,de nemtudok mit tenni! :)

Azt mégsem tehetem meg vele,h nem adok neki,majd vmikor ujra nem fog már ezt enni!

Ha azt eszi szivesen és azt látod jobbnak,akkor nyugodtan add neki,és ne legyen lelkiismeret furdalásod!

2011. máj. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy látszik ez egy olyan kérdés volt ami csak az én fejembe ötlött ki!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 28. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!