Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szakad meg a szívetek ha...

Nem szakad meg a szívetek ha betegen látjátok babátokat? Pláne ha sírnak.

Figyelt kérdés

mert az enyém igen

ha ő sír, én is sírok vele, ami neki fáj, az nekem duplán.

amúgy 14 hónapos kislány.


2011. máj. 27. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyszer volt csak beteg de az kemény volt ugyanis szalmonellája lett másfél évesen! Pár nap alatt véresre csípte a rengeteg hasmenés a fenekét, ha vittük pelenkázni annyira sírt, hogy majdnem belepusztultam, semmi másra nem bírtam gondolni csak hogy szenved és nem tudok segíteni rajta... :(
2011. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Persze,hogy rossz amikor betegek,de azzal nem segítek rajta,ha én is vele pityergek.
2011. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

16 hónapos, eddig egyszer volt beteg. Szilveszter napján kezdett rosszul lenni, délelőtt mentünk is dokihoz. Kapott gyógyszereket, gondoltuk gyorsan javul majd tőlük. Hát, ez nem így történt: nem tudtuk beadni neki a gyógyszereket, vagy ha be is vette, akkor kihányta, így semmit nem használtak. A szilveszter estét ügyeleten töltöttük, ez pont a szülinapja előtt volt. Kb 4 napig nem aludtunk, férjemmel folyamatosan vele voltunk, nem tudtam volna magára hagyni!!!!!!! Mindhármunkat megviselt nagyon, remélem több ilyen nem lesz!!!!!

Szóval, röviden: de, majd' megszakadt!!!!!!! :(

2011. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Jaj dehogy nem. Kisfiamnak egyszerre jott most 5 foga (4 ragofog hatul es egy szemfog felul), nagyon megkinozta ot. Egyik ejjel szabalyosan 30 percenkent riadt fel a fajdalomtol, semmi nem hasznalt. A csodaszerek is hatasukat vesztettek fel ora mulva. En annyira sajnaltam, hogy megoleltem es a hintaszekbe toltottem az egesz ejszakat o meg edesen odabujva aludt. Neha en is elbobiskoltam. Csak az en olelesem nyugtatta meg. Nagyon sajnaltam szegenyt.

En meg oltasra sem vagyok kepes bevinni. Az nallunk apa dolga. En jobban bognek mint o es ez senkinek nem hasznalna. En meg a varoba is sirok amig a ferjem bent van vele. Nem tehetek rolla, ilyen vagyok.

2011. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Én is vele együtt sírtam. :)
2011. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
valóban rossz látni, amikor beteg, azt hiszem ilyenkor az az ember érzése, hogy szivesebben szenvedne helyette. Szerencsére igazi nagy betegsége még nem volt a lányomnak, most 16 hós. persze volt lázas, ment a hasa, fájt a torka és hányt is egyszer, de azt vettem észre, hogy nem különösebben viseli meg a betegség, én emiatt még nem láttam levertnek, még 39 fokos lázzal is rohangál a lakásban, és szerencsére 2-3 nap alatt elmúlnak a nyavalyák. De ebben a kis időben is halál ideges, feszült vagyok, abból indulok ki, hogy rettentően rossz lehet neki, és inkább fájjon nekem, mint neki. Hozzáteszem, hogy a betegségektől eddig nem nagyon szenvedett, de minden egyes foggal megküzdött eddig, úgy hogy nálunk ez a mumus.
2011. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy rossz látni amikor a gyermeked beteg, mégis mi vagyunk a felnőttek, így muszáj tartani magát az embernek. A fiam eddig 2 x volt kórházba végig ott voltam vele, és persze sajnáltam de mégis megpróbáltam mutatni, hogy minden oké( szerintem ez a gyereknek is jobb).
2011. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Még hála az égnek nem volt beteg a babám, de a szurikat nehezen viselem, mindig nagyon sír. Az első elgyengülésem akkor volt, mikor először sírt úgy, hogy kijöttek a könnyei. :(
2011. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5hónapos, 18hónapos korában kórház, bronchitist:( na az első alkalmával egyszerre voltam teljesen plaff, dühös, stb...

Második alkalommal már rutinosan, de remegő kezekkel mentünk, ellátták, happy minden.

Az első pillanatok, amikor felfogja az ember hogy baj van szerintem az a rossz. Utána viszont muszáj erősnek lenni, a kicsi érdeke is. Sokkal előbb gyógyulnak, ha anya erős.

2011. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy erősebbnek kell lenni, de én is ilyen vagyok. Szerintem sokszor nekem jobban fáj. Erről valahogy le kell szoknunk. Én is mindig arra gondolok,hogy ha én is leeresztek,hogyan segítek majd neki. Az oltásoknál pl. majd meghalok.
2011. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!