Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha mész anyukáddal és babáddal...

Ha mész anyukáddal és babáddal, ki tolja a babakocsit? Te vagy anyukád?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 14:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
*megkerdezhette volna
2011. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Hátha anyukám nem kérte volna külön hogy tolja a kocsit én nekem nem jutott volna magamtól eszembe :( De Ő kifejezetten kérte :) Mert nagyon szeret vele büszkélkedni :D Kb 2-3 hetes lehetett a Babám, ő vitte le először sétálni nélkülem :S
2011. máj. 12. 17:55
 33/34 anonim ***** válasza:

Mindig én tolom, de nem azért, mert nem engedem át, ahogy ti fogalmaztatok, hanem még egyzser se szólt senki se, hogy tolni szeretné. Nekem meg eszembe sem jutott, hogy ez ekkora jutalom, és nem is ajánlottam fel...

Öcsém az elején tolta párszor, mert újdonság volt, de ő akkor még csak 11 volt.

Anyósom már nem él, anyukám meg elvan a gyerekkel egész nap, mert amióta dolgozom, ő gondozza napközben. Így már nem aktuális a kérdés :)

2011. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Az a válaszadó, aki írta, hogy most döbbent rá, hogy hibázott, annak üzenem, ha komolyan gondolja, még nem késő elkezdeni megengedni a nagyiéknak a pelenkázást és a tologatást. Tudom, nehéz lesz, de egy idő után meglátod, örülsz majd, ha meglátod, amint együtt viháncolnak pelenkázás közben, mert nem sikerül feladni rá a pelust, vagy mert az egész tál bébi étel a nagyi arcán köt ki:D

Mások arcán (akiket szeretünk) látni az örömöt, számunkra legalább akkora öröm és boldogság:D

2011. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!