Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha mész anyukáddal és babáddal...

Ha mész anyukáddal és babáddal, ki tolja a babakocsit? Te vagy anyukád?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 14:23
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
A kocsi tologatáson kívül még néha szokta etetni is, mikor én pl mosogatok, főzök stb. De 1x volt már olyan, hogy párommal elmentünk moziba és a film kezdete az pont a fürcsi ideje volt. Anyukám megfürdette, megetette és elaltatta. :) Egyébként mi anyukámmal élünk. 7 hós a babám.
2011. máj. 12. 13:47
 22/34 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Mi is külföldön élünk, anyu tolja a babakocsit mikor itt van. Most fogunk menni haza először mi a babával. Gondolom most 2 hétig "nem is érhetek" a fiamhoz. :D

3 hós

2011. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
18%

Jól lepontoztatok, csak mert én tolom nálunk a babakocsit és nem az anyám.

De hogy még szívtelen is vagyok???!!

Oké, legyek az.

Ahány ház, annyi szokás.

2011. máj. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

belekönnyeztem a válaszokat.

nekem a szüleim nem is akarják tolni, egyszer sem jöttek el velünk sétálni sem ők sem anyósék. anyám ha jön látogatóba nagy ritkán direkt úgy jön, hogy a fiam aludjon :(


pedig nagy örömmel odaadnám a babakocsit, akár etethetnék, pelusozhatnák!

2011. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

anyummal megyek akkor én

ha a párommal akkor ö

ha a nagyobb gyerekekkel akkor felváltva

2011. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan van babakocsi de mivel nagyon nehéz és a harmadikról nem tudom levinni ezért én kendőzőm. Ezzel csak én viszem. Nálunk anyuék és az anyósomék is inkább csak a játékból és dédelgetésből veszik ki a részüket. :D

Keresztanyja egyszer próbálta a nagyon "durva" peluscserét és amint meglátta átengedte nekem. :D

Fürdésnél segít a párom aztán az ő nagyobbik húga.

De én ezt nem bánom, mert régóta a lányom az első baba és néha furcsán tudják tartani. De ez nem azt jelenti, hogy egy kis dajkára nem kapják meg csak én így vagyok nyugodt.

De ha bárki jelentkezne akkor átengedném.

2011. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Én tolom,anyu még soha nem mondta,hogy ő akarja tolni.Pelenkázni sem szokta,de ha megkérem őt akkor megeteti.Viszont ha mondaná,hogy hagy tolja megengedném neki hiszen nincs abban semmi,hogy ő tolja,de nem szokta mondani.
2011. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
55%

hmmmmmmmm...........megvilágosodtam........köszönöm.

Mindig én tolok, én pelenkázok, én etetek............mert én tudom, hogy ezeket hogy kell az én kicsikémnek.

Önző vagyok, most döbbentem rá. Megfosztom édesanyámat és anyósomat attól, amit szeretnének csinálni mégha nem is tökéletesen, számomra maximálisan.

Legjobban az a válasz világította meg elmémet, hogy hogy is fog nekem az esni, amikor a lányom majd nem engedi, hogy tisztába tegyem az unokámat.

Jézusom.........egy éves a kicsikém és erre most kellett rádöbbennem, hogy mitől fosztottam meg őket. Sajnálom........... és szégyellem magam.

2011. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Én örülök neki ha kicsit tolja helyettem más!
2011. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
52%
Én meg soha nem sétáltam szüleimmel, vidéken vannak :( amikor látogatónak voltak nem setalassal töltöttük az időt. Anyosom meg szörnyű, de ezt most nem fejtem ki :), csak ő mar tolta a babot, és nekem majd kiszakadt a szívem, legszívesebben felrúgták volna, ugyan is voltunk valahol és babo ott aludt a kocsiba, aztan mondtam hogy mi mar megyünk, erre hogy akkor ok is, meg pislogni se tudtam mar vitte a gyereket arrébb, nekem rosszul esett, azért megkeserítette volna szerintem, hogy tolhatja e ő...
2011. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!