Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha mész anyukáddal és babáddal...

Ha mész anyukáddal és babáddal, ki tolja a babakocsit? Te vagy anyukád?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 14:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Átengedem hadd tolják . anyósom v. férjem is .
2011. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Odafelé anyukám, visszafelé én. :-)

Vagy ahogy alakul.

2011. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is átengedem, hogy vagánykodhasson a nagyi. :)))
2011. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is átengedem. Mindenkiben megbízok. Én tolhatom, tologathatom eleget.
2011. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Én átengedem nekik (2 szülő 'tábor', sógornő, nővérem, legjobb bnőm).

Egész nap tologathatnám az apróságot és egész nap vele vagyok. Nem sajátítom ki, de ha probléma van, akkor viszont azonnal ugrok, mint egy anyatigris.

Plusz, ha sétálni megyünk, akkor jön velünk a tacskónk is, őt viszont én viszem.

2011. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nálunk is anyukám tolja! És még ki is húzza magát közben :) Büszke mami :D Jókat szoktam nevetni közben.
2011. máj. 10. 14:47
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Anyu természetesen.én tolom eleget,neki ritkán van lehetősége.De ha Apu is itt van,akkor nem engedi át Anyunak,ő tolja.Ha a férjemmel megyünk,akkor a férjem.
2011. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
anyu:) a múltkor le is osztották a felállást a férjemmel: ha anyu ott van, akkor ő tolja, ha ketten vagyunk, akkor a férjem, én csak akkor tolhatom, ha egyedül vagyok vele:) nagyon édesek voltak, mindig olyan büszkék, amikor tologatják a kocsit, én meg őszintén szólva nem bánom, hogy néha úgy megyek az utcán, hogy nem kell szenvednem a padkákon.
2011. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
5%

Én vagyok a kakukktojás: nem engedem tolni a babakocsit anyukámnak. Csak a férjem tolhatja rajtam kívül.

Anyukám sokszor szólt már nekem, hogy szeretné tolni, de én nem engedem neki, azt szoktam mondani, hogy már tolta ő is két gyereknél, az én gyerekeimet én tolom és kész. Attól még hogy én tolom a gyerekemet, és anyukám jön mellettünk, látszik rajta, hogy ő a büszke nagymama.

Én ilyeneket nem engedek anyukámnak: sem pelenkázást, sem etetést, ez az én dolgom. Az ő dolga, hogy játsszon az unokáival, mást nem engedek.

Ebben a témában én eléggé vaskalapos vagyok :S

2011. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
huh, tényleg nagyon szigorú vagy. nekem erről az jut eszembe, hogy vajon hogy fog esni neked, amikor majd a most tologatott gyereked azt mondja majd, hogy nem, nem tolhatod az unokádat, nem pelenkázhatod, nem etetheted, stb, etesd, pelenkázd, told a sajátodat. az én szívem tuti megszakadna (de akkor is, ha ezt én mondanám az anyámnak). ne értsd félre, nem ítéllek el, csak nekem ez nagyon-nagyon fura.
2011. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!