Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam sírni? :' ( ( (

Hagyjam sírni? :' ( ( (

Figyelt kérdés
7 hetes kisfiam pár napja nagyon rosszul alszik: éber és mikor felébred, sír utánam. Már nagyon fáradt vagyok, az apja meg állati dühös, ezért bejelentette, hogy mostantól hagyjuk sírni, csak akkor menjek be hozzá, ha éhes. Én erre képtelen vagyok, de tény, hogyha még sokáig így lesz, megzavarodok és a tejemnek is annyi lesz... Akik hagyták sírni, mik a tapasztalataitok?
2011. máj. 3. 12:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szia.Nem lehet, hogy az is baj, hogy külön szobában van?Nekem is most lesz 4 hónapos a babám, és a születésétől fogva hiszti manó..Hiába hagytuk sírni, nagyon akaratos volt!Nekem is az apja azt mondta mindig, hogy nem kell fel venni, azt még is ő volt az 1. aki a karjába rohangálva a gyerekkel mondta, hogy "most mit csináljak?" :)

Én pont az éjszakai rossz alvás miatt aludtam kb. 2 hónapig együtt vele.Megnyugodott mellettem és egyszerűbb volt etetni éjszaka is.Aztán elég kemény 1 hetembe került visszaszoktatni a kiságyba, de azóta nincs semmi baj este, és át alussza az éjszakát is!A kiságya itt van mellettem, és szintem ez neki biztonságot nyújt.

De az a lényeg, hogy még nagyon nagy szüksége van rád a babádnak!

És ha fáradt vagy, aludj vele napközben!!!Nekem bejött..

Ja és azért,mert használtok valamit hasfájásra az nem biztos, hogy használ is...Nekünk jó pár próbálkozásba került amíg sikerült rátalálni arra ami jó!(kamilla tea) :)

2011. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Lehet nem jo hasfájásra neki amit adtok,nem csak egyféle van....igen az alváshiány kínzóeszköz,de számodra is az!!hisz te is dolozol,csak otthon!!Látom párod is azt hiszi ezek szerint hogy lazsálsz egész nap.neked miért nem jár egy végigpihent éjszaka?nem önző kissé??Nálunk anno az volt h egy nap én egy nap ő kelt a babához,igy mindenki tudott pihenni.
2011. máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Azóta voltunk orvosnál, tényleg hasfájás az oka, ennyit az én csalhatatlan anyai megérzéseimről... Az orvos szerint a frontok, lehűlés, fejlődési ugrás is állhat a nemalvás hátterében. Azóta már tegnap és tegnapelőtt is nyugodtan aludt 9től hajnal 4ig, csak szopni ébredt fel, de már aludt is vissza.

Azóta az apja is lenyugodott, megértette, hogy a hiszti még odébb van :) Felkelni sajnos nem fog, képtelen rá, dajkálja, fürdeti, pelenkázza, de nem kel fel éjszaka - mondtam is neki, hogy ebből a szempontból csalódtam benne. Láttam rajta, hogy rosszul esett neki, de megérdemelte. Igazából nem is azt kérem, hogy munkanapokon keljen hozzá, mert sokat autózik, és ha elalszik a volánnál, akkor abból baleset lesz - nem akarom, hogy félárva legyen a gyerek. Viszont hétvégén vagy mikor szabin van, nyugodtan felkelhetne néha, már van annyi tejem, hogy lefejem, ő meg megeteti a kicsit. Mindegy, semmi nem lehet tökéletes...

2011. máj. 6. 10:13
 24/24 anonim ***** válasza:
Örülök h megoldodott,látod mégis más kellett a hasfájására!:))
2011. máj. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!