Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam sírni? :' ( ( (

Hagyjam sírni? :' ( ( (

Figyelt kérdés
7 hetes kisfiam pár napja nagyon rosszul alszik: éber és mikor felébred, sír utánam. Már nagyon fáradt vagyok, az apja meg állati dühös, ezért bejelentette, hogy mostantól hagyjuk sírni, csak akkor menjek be hozzá, ha éhes. Én erre képtelen vagyok, de tény, hogyha még sokáig így lesz, megzavarodok és a tejemnek is annyi lesz... Akik hagyták sírni, mik a tapasztalataitok?
2011. máj. 3. 12:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
14%
Megtanul aludni.
2011. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet hasfájás???
2011. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy 7 hetes babának RÁD VAN SZÜKSÉGE! Az ilyen apuka le van sz@rva. Már bocsánat. Soha nem hagynám sírni. És valószínű hogy a pocija fáj szegénynek és azért sír. Próbáljatok meg valamit hasfájásra. Pl: Sab Simplex, Espumisan.
2011. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem zaklatott, eszeveszett sírás, akkor én hagytam. Ha csak nyöszörgött. Mert akkor az a baja, hogy felébred, de nem tud visszaaludni. Enyém 2 hós, tudom melyik az álmos sírása és akkor hagyom. Ha ilyen, akkor ne vedd ki szerintem, csak simogasd, próbáld meg más pózba fektetni. Nekem ezek beváltak.
2011. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy előítéletes vagyok, de a "kedves" apukának gratulálok, hogy dühös.

Valami oka van, hogy sír: fáj a hasa, éhes, szomjas, tele a pocak, zavarja a ruha, a pelus, hideg van, meleg van, hason akar lenni, háton akar lenni, oldalán akar lenni, próbálni kéne hasfájás csillapító dolgokat nála, hátha segít.

Attól hogy ott ordít a másik szobában, neked nem lesz jobb, ugyanúgy nem fogsz tudni aludni (feltételezem az anyai ösztönök működnek). Segíts rajta valahogy, az anyaság már csak ilyen: fáradt és nyűgös leszel mostantól kb 20 éves koráig, ez van.

Az apjára meg ne hallgass. Ne hagyd sírni a babádat, ő még nem hisztizik, nem tud hisztizni.

9 hónapig a pocakodban volt, most ne várd el tőle, hogy egyedül legyen, persze hogy sír utánad.

Segíts neki, könnyítsd meg neki, hogy megszeresse a világot, vannak babák, akiknek nehezebben megy.

Ha pedig véletlen hasfájós, általában 3 hónapos korra el szokott múlni.

Fel a fejjel.

2011. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem ért, az apja felvette.

Amikor meg nagyobb volt, kimászott a kiságyból:-)))


Ennyit hagyjuk sírni dologról, egy 7 hetes amúgy is nagyon pici


az apja meg szedjen nyugtató, mit gondol ő nem sírt:-(((

2011. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sokáig nem hagyom sírni, inkább megnyugtatom. Főleg éjjel. Mert ha akkor sokáig hagyom, akkor teljesen felhergeli magát, és alig tudom visszaaltatni.

Van, hogy csak átfordítom az ágyban hátáról a hasára, és tök jól alszik.

Lehet, csak a hasa fáj a tiédnek is, próbál tornáztatni picit a pelenkázón, hátha segít.

2011. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

12.32 vagyok

Tényleg, el is felejtettem, ha mindig ugyanakkor sír az hasfájás, de akkor az valószínű hogy vigasztalhatatlanul sír. Akkor mindenképp vedd fel, próbáld nyugtatni. Nagyon nehéz, tudom, de próbálkozni kell mi jó neki. Infacol, Espumisan, Gripe Water, tornáztatás.

2011. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Gratulalok Apahoz jo kis apa
2011. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
Szia!Az én picim 5 hónapos,szóval frissek még az élményeim és hasonló cipőben jártam mint TE.Szerintem ne hagyd sírni,majd késöbb ráérsz ha már nagyobb és huncuttsából sír és ha odamész a kiságyhoz vigyorog .Most még igenis rád van szüksége,ha kell 10 percenként menj be hozzá és simogasd,vagy rakd cicire hátha úgy könnyebben visszaalszik.Én a 3-4 órás hajnali etetés után magam mellett tartottam és ha kérte a cicit csak odafordultam és "csatlakozott",így nem szokott közénk,mert fürcsi után a kiságyban aludt hajnalig. Napközben csak a babakocsiban volt hajlandó aludni és teljesen ki voltam,hogy állandóan az utcákat róttuk. Pár napja úgy gondoltam itt az idej , mert már ravasz a kisasszony és tologatás helyett beraktam a kiságyba 2,5 órát ordított első nap!!! Most van a 4 nap hogy elkezdtük és most is a helyén szunyál30 perc nyűglődés után!!!Bocs hogy ilyen hosszúra sikeredtem,de arra szeretnék rávilágítani,hogy semmiképp ne hallgass senkire csak a saját ösztöneidre!Engem is mindenki nyaggatott hogy milyen dolog hogy egész nap kocsiban van,meg miért nem hagyom sírni.Most jött el az ideje.Jobb,ha elfogadjuk hogy az első3-4 hónap szimbiózisban kell élnünk a picinkkel,mert mi vagyunk nekik a világ!Fogadd el a helyzetet,ha kell vedd magad mellé hátha úgy nyugisabb.Mind ezek után az én babám 3 hete este 8-tól reggel 6:30-ig alszik.Kitartás!
2011. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!