Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól etetted gyerkőcödet...

Mikortól etetted gyerkőcödet fém kiskanállal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

3-4 hónap


de hogy saját maga egyen ahhoz babakanalat kapott kb másfél éves koráig

2011. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mióta hozzátáplálok, 4 hónapos kora óta. Egyszer volt babakanala, de elvesztettem, másikat meg nem vettem, kb. pár hétig használta. Utána megtaláltam, de azóta is fémkanállal eszik.
2011. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azzal kezdtünk 6 hósan, de mikor jönnek a fogai, és nyügi, olyankor váltunk műanyagra. Mindkettővel elég jól megy. :-)
2011. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13 hónapos és mindig is babakanállal etettem,eszembe sem jutott hogy fém kanállal etessem!
2011. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikortól már komolyabb mennyiségeket is fogyasztott nem csak pár kanálkával (kb. 7 hónapos korától).

Most 16 hós a fiam, de azzal eszik, ami hamarabb a kezembe kerül, olyan kanyargós, vastag nyelű babakanalunk úgysem volt soha.

2011. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11 hónapos korától a leveseket azzal kapja, mert a műanyag babakanalak kicsinek bizonyultak, most rákapott iz igazi nagy kanálra... azzal sokkal finomabb minden. Ha valaki látná, azt hinné, hogy lapátolom a gyerekbe a kaját. A másikkal nem akarja elfogadni.Most 13 hós
2011. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!