Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akar fél-egy óránként...

Miért akar fél-egy óránként cicizni 3 hetes babám?

Figyelt kérdés
Eszik is belőle,mert fejlődik,mégis kezdek megijedni,hogy talán kevés,vagy nem elég tápláló a tejem!
2011. ápr. 12. 12:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért írtam kiemelve, hogy SZERINTEM, mert nekem ez így működött 3 hetesen.Előtte volt, hogy óránként rátettem a cicimre, de annak bukizás, hasfájás lett az eredménye.Anyum mondta amúgy, hogy csináljam így, és bejött nekünk.

Gondoltam leírom, mert tudtam, hogy mindenki azt ajánlja majd, hogy tegye annyiszor a cicire amennyiszer szeretné a baba.De mással is meg lehet a közelséget a bújást megadni.


Amúgy gondoltam, hogy le leszek szólva....

2011. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt 3 hetesemmel és aggódtak és kiderült hogy csak növekedési ugrasa van, keress rá mit jelent.
2011. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok az egyik ugyan ebben a cipőben járó anyuka (14.08). Én nem szólnálak le semmi esetre sem téged, aki a SZERINTEM 3 óránkénti etetést és a cumit javasolja, mert teljesen egyet értek veled. Csak nekem nem megy. Hiába evett 1 órája a babám, olyan keserves sírásba kezd, és olyannyira produkálja az éhség tüneteit, hogy muszáj adnom neki. Tegnap babusgattam, nyugtatgattam, csitítottam, csókoltam ezerrel, végül kiszívta a szám felett, annyira rácuppant az első adandó anyabőrfelületre.


Nos az életben minden máshogy van. Terhesen bújtam a Suttogót, nagy terveket szövögettem, de a Kishercegem mellett máshogy döntöttem.

2011. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Jajj,de aranyosak vagytok :)

Én sem szólok le soha senkit,de mint előttem is írták,nem megy nem cicire tenni,mert akkor nagyon sír.

Hogy mennyi időre alszik el ha végre elalszik?Na ma pont olyanja van,hogy 2 perctől 10 percig terjed ez az időszak :( éjszaka 2 óráig kb 2 és fél óránként kelt enni,2 órától meg kb fél óránként fent volt.

De látom,akkor nem vagyunk egyedül :)

2011. ápr. 12. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!