Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3,5 hetes babám már 2 napja...

3,5 hetes babám már 2 napja szinte oránként akar cicizni. Lehet nem elég neki a tejem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak melege van + vannak növekedési ugrások, amikor így termelik meg benned a nekik szükséges több tejet. Ne tegyél ellene, hagyjad és vissza fog állni. És a legfontosabb hogy ne idegesítsd magad miatta. Abból baj nem lehet ha többször eszik anyatejet.
2009. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Melege is van,szomjas ezáltal és pont fejlődési ugrása is van. Többször rakd cicire,pár nap és a mennyiség is nőni fog,ő pedig visszatér a régi rendhez :-)
2009. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan cicizzen amennyiszer csak akar! Szerintem is az igény szerinti szoptatás a legjobb mindkettőtöknek minden szempontból: neked több lesz a tejed, a kisbabád pedig jól lakik és emellett érzelmi biztonságot is kap! Ne nyugtalankodj, hallgass az ösztöneidre és minden rendben lesz:)
2009. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem azt mondták, hogy kb. 1 1/2 óra minimum kell ahhoz, hogy a tejci megemésztődjön a pici pocakjában.

Ha hamarabb eszik, a félig emésztett tejre eszik, amitől akár sokkal hasfájósab is lehet.


Én igyekszem a másfél órát kivárni, bár nekünk is volt 2-3 napunk ,amikor alig bírta kivárni az etetési időt.

Még most is 2- 2 és fél óránként megéhezik.

Persze volt olyan is, amikor csak egy picit evett és csak megnyugtatásnak használta a cicit, aztán bealudt :)


Anyukám szerint az ánizs-édeskömény tea megfelel a 2 etetés közötti időszakra, főleg ilyen melegben (és persze azért is, mert javítja az emésztést és rendbehozza a fájós pocakot)

2009. júl. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Ja és a kisfiam ma 3 hetes és 2 napos :)

2009. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!