Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Születni fog egy kisifam és...

Születni fog egy kisifam és nem nagyon tudunk ruhára költeni. Nagyon sok kinőtt ruhája megmaradt a lányomnak. Ezeket ráadhatom a fiamra?

Figyelt kérdés
Van egy lányom és most születik neki egy kisöcsikéje. Nagyon sok pénz elmegy mindenféle kiadásokra és alig marad pénzünk.
2011. ápr. 1. 10:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ráadhatod nyugodtan.

Mi kaptunk egyetlen egy lányos bodyt, fehér alapon kicsi virágok voltak rajta, de egyszer adtam csak rá itthonra, pizsamának, nekem nagyon furcsán állt rajta. Pirosban nagyon édes, de az szerintem nem lányos, hanem unisex, apa kedvenc focicsapatának is piros a fő színe, úgyhogy elég sok olyan színű ruhája van a fiúnknak. Na, meg a kockás ingei is pirosak.

Védőnőnél érdeklődhetsz, vagy a helyi családsegítőbe. Nálunk rengeteg ruhát visznek be oda, és ők 2-3 havonta tartanak egy "turit", mindenki azt visz, amit akar (persze a rászorulók). Védőnő meg hátha tud olyan családot, akinek nincs szüksége már a kinőtt rucikra (én pl. most általa adom oda egy rászoruló családnak a fiam kombi kiságyát, ingyen).

2011. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!