Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom kinőtt ruháit ráadhat...

A lányom kinőtt ruháit ráadhatom a két évvel fiatalabb fiamra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, aranyos, olvasd már el még egyszer azt a kérdést, aztán nevess egy jót :)
2011. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem értem. :( Nem a szoknyácskára gondoltam, ha erre gondolsz.
2011. máj. 5. 19:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Újszülöttre, kis csecsemőre még igen.de később már csak akkor, ha nem kimondottan lányos cucc.Például kis szoknyával ne próbálkozz:-)
2011. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rá! Én sem értem a második válaszolót! Egyértelmű, hogy nem fog rózsaszínbe öltöztetni senki egy fiút, de rengeteg olyan ruhája van egy lánynak is amit rá lehet adni egy fiúra. Az én lányomnak is majdnem minden ruhája kék és akkor mi van? Otthon jó! Ha meg mész bárhova úgy is van olyan ruha ami nem lányos.

Nem mindenkinek telik új ruhákra,meg felesleges is azonnal kinövik, azt kell használni ami van!

2011. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hol élsz te hogy transzvesztita? Hiszen még gyerekek.

Pénzügyileg nem jövünk ki és nem járhatok állandóan turiba, hogy egy jobb ruhát kifogjak.

2011. máj. 5. 19:15
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

19.15-ös.


Ne foglalkozz a rosszindulatú válaszolókkal. Nem mindenki érti azt meg, hogy milyen kevés pénzből gyereket nevelni. Azok szólják le a kérdésed akiket felvet a pénz és csak új ruhába öltöztetik gyerekeiket feleslegesen. Én is megtehetném, de én is csak használtan veszek neki, mert egy két jobb ruha elég amibe elmentek valahova, otthonra meg felesleges azt a sok pénzt új ruhára költeni pár hónap alatt kinövi!

2011. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat itt a valaszolok kozott ugy latszik van ki magabol indulhat ki.. (gondolok a transzvesztita szolashoz).

Nekem 2 es fel eves a lanyom, mostanaba kell szuljek, fiut varok. En kivalogattam minden eggyes ruhat amit eddig kinott, mindent felretettem ami feher, sarga, vagy kek szinu, esteleg zold.. semmikepp nem viragos es rozsaszin. Fele ruhaja ilyen es nagyon jol jon a fiunak, foleg az elejen nekunk hogy olyan hamar kinovik folosleges meg egy rend ruhat venni.

2011. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kisfiam és nővérem kislánya között szintén két év van, és a kisfiamra természetesen teljes nyugalommal adom rá a kislány kinőtt ruháit. A rózsaszíneket és a fodros, kislányos darabokat továbbadtam egy lányos családnak, de a rugikat, farmerokat, pólókat simán hordja.
2011. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a rózsaszínűt nem adom rá a fiamra, amit a lányom kinőtt, az össze többit IGEN! Kit zavar, hogy egy csecsemő milyen ruhában van? Úgyis kinövi egy-két hónap alat és utána lehet megvenni a nagyobbat. A fiamnak van lila, sárga, fűzöld, bordó és barna ruhái is. Ettől még ugyanolyan fiús marad.
2011. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi baba volt a lányom sok sárga meg fehér ruhája volt, azokat félretettem. A fiamnak fél éves koráig nem is nagyon vettem ruhát. Aztán persze már elég nehéz uniszex ruhát kapni. Meg eléggé el is nyűtte, szóval most már nem sokat tudok neki eltenni. De ami uniszex, azt mindenképpen ráadhatod.
2011. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!