Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom kinőtt ruháit ráadhat...

A lányom kinőtt ruháit ráadhatom a két évvel fiatalabb fiamra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 19:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

"Hol élsz te hogy transzvesztita? Hiszen még gyerekek."



TE hol élsz, bmeg, hogy nem hallottál még ilyenről? Tanyán?


Vágom, hogy gyerek. Akkor lehet elcseszni a nemi identitását egy életre. Aztán majd örökké anyuci pici melegecske fiacskája marad.

Lehet, hogy te sz@rsz bele ebbe, de valós veszély egy fiúgyereket lánynak öltöztetni.


Különben még nem írtad, mennyi idős a kölök. Mert nagy különbség, ha hathónaposan öltözteted fodrosba, amikor még nem látja a különbséget, vagy kétévestől fölfelé, amikor már sikeresen agyon tudod vágni a nemi identitását örökre.


Attól még hogy valamiről fingod sincsen (gyermekpszichológia, imprinting, nemi identitás kialakulása), az még létezik.

Ha azt képzeled, hogy egy gyerek nem lehet komplett transzvesztita, meleg vagy akár transzszexuális, akkor olvass utána, aztán majd nagyokat fogsz csodálkozni.



PS: Gratulálok azoknak a kétbites agyú véglényeknek, akik nullára pontozták az előző hozzászólásomat, kívánok nekik sok-sok jó meleg gyereket.

2011. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%
Soha egyetlen fiúgyermek nemi hovatartozásával nem lett gond csak azért, mert a lánytestvére kinőtt, nem kimondottan lányos ruháját viselte pici korában.Ahhoz annál sokkal több kell.A ruha még nem jelenti azt, hogy lánynak nevelik.Nekem két bátyám van,tőlük örököltem a ruhákat nagyon sokáig.Lány vagyok.Nem lettem fiú, van két gyerekem, pedig még tizenévesen is hordtam a tesó kinőtt farmerját.
2011. máj. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

05:55: "Lány vagyok.Nem lettem fiú,"


Gratulálok hozzá.

Ez qrvára máshogyan működik fiú-lány irányba, mint lány-fiú irányba, érted?

Nem tűnt még fel, hogy nem szimmetrikus a nemek szerepe a világon?

2011. máj. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:56


Felháborító, amiket ide a fórumba írsz éjfélkor!

Inkább mennél aludni!


Már csak az írásdoból ítélve sem lehetsz 16-nál idősebb. Milyen élettapasztalattal rendelkezel? Szültél már gyereket? Ha nem, akkor meg ne terjeszd a hülyeségedet!

2011. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!