Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráadhatom már babámra a...

Ráadhatom már babámra a vászon balerinacipőjét?

Figyelt kérdés
Vagy még túl hideg van hozzá?Vastag zoknival gondoltam, most tanul járni a 13 hónapos lányom, ugyhogy a séták nagy részét még babakocsiban tölti, de amúgy vastagabb a cipő talpa.
2011. ápr. 7. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
nyugodtan ráadhatod, ma mifelénk pl. 23 fok volt, egy vastag zoknival vittem babakocsizni a lányom (8 hónapos), de azt is le akarta szedni, mert melege volt
2011. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add rá! Igaz, hogy lengedezik a szél, de bőven 20 fok fölött volt ma is. gondolom, bent sincs nálatok ennél sokkal több... Ott sincs vastagabb cipőben :) Legalábbis nálunk sosincs 21 foknál több (télen!), de a gyerekeim zokniban vannak a házban.. pedig nincs mindenhol szőnyeg. Amíg a gyerekeim nem jártak, bizony, egy zokniban vittem őket ki a babakocsival, legtöbbször még kocsicipő se volt rajtuk.
2011. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. ápr. 8. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!