Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Születni fog egy kisifam és...

Születni fog egy kisifam és nem nagyon tudunk ruhára költeni. Nagyon sok kinőtt ruhája megmaradt a lányomnak. Ezeket ráadhatom a fiamra?

Figyelt kérdés
Van egy lányom és most születik neki egy kisöcsikéje. Nagyon sok pénz elmegy mindenféle kiadásokra és alig marad pénzünk.
2011. ápr. 1. 10:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

persze miért ne? Én ráadnám simán.

Jó nyilván nem rózsaszín szívecskés melegítőben vinném homokozni, de otthon akár még azt is.

Ami meg nem kimondottan lányos gondolkodás nélkül.

2011. ápr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a rózsaszín édibédi cuccokon kívül bármilyen színűt ráadhatsz. (zöldet, sárgát, pirosat)

Bodyba meg pl szerintem annyira mindegy, hogy milyen színű, mert úgyis húzol rá még rucit.

2011. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Milért ne adhatnád rá? Egy kisbaba nem tudja elnyűni a ruháit, nyugodtan fel lehet használni a kisruhákat a kistesónak is. Nálunk pl. a családban körbejárnak a ruhácskák,éppen az használja, akinek jó a gyerekére :) Nekem pl. 4 gyerekem van, a pici lányom pl. nem egy ruhát örökölt a nagyoktól... Pedig 2 bátyja is van.. Természetesen kisfiúra nem adtam rózsaszín rugit vagy fodrosat, hímzettet, de egy sárga vagy világoszöld rajtuk is tökéletes.
2011. ápr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan ad rá! Az én ksifiam is hordja a három évvel nagyobb lányom kinőtt ruháit, semmi baja nem lett tőle. :))


Annak idején úgy vásároltunk a lányomnak, hogy színekben inkább unisexet vettünk pl. narancsot, bordót vagy lilát. Csak kevés olyan ruhája van, ami rózsaszínű. Ha pedig nagyon pink a ruha, akkor otthonra az is elmegy, úgy sem látja senki sem.

2011. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Akkor a kis szoknyácskákon kívül minden ruhát ráadhatok?
2011. ápr. 1. 10:40
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
én még akkor se vennék újakat ha lenne rá pénzem, teljesen fölösleges volna, teljesen mindegy miben van, meg úgyis seperc alatt kinövi
2011. ápr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szoknyán kívül minden mehet a babára. :)
2011. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Az elöző válaszadóval értek egyett.


Teljesen mindegy neki hogy most lányos vagy fiús a ruhája.Majd meglátod hogy lesz olyan ruhája, amit max egy hónapig hordotok!Nálunk is végigmentek a ruhák, a nagyobbtól örökölte a kisebbik.Két öcsém is hordta a ruháimat, még a rózsaszínűeket is, bár akkortájt még nem volt annyira divat mint mostanság.Még az egyberészes és a szoknya is tetszett nekik, kicsi korban fiúknál még ez is teljesen elfogadott.

2011. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Bármit ráadhatsz...még a lányosabbakat is.

Senki sem fog a ruhájával foglalkozni.

2011. ápr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Akkor a lányosabbak is mehetnek? Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 5. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!