Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Születni fog egy kisifam és...

Születni fog egy kisifam és nem nagyon tudunk ruhára költeni. Nagyon sok kinőtt ruhája megmaradt a lányomnak. Ezeket ráadhatom a fiamra?

Figyelt kérdés
Van egy lányom és most születik neki egy kisöcsikéje. Nagyon sok pénz elmegy mindenféle kiadásokra és alig marad pénzünk.
2011. ápr. 1. 10:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
SYa, én a hajadban a rózsaszín ruhákon kívül bármit ráadnék, maximum használtan vennék pár vagány fiús ruhát, dokihoz, sétára..
2011. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én simán ráadnám a kislányos ruhákat is,otthon egyáltalán nem számít.Rózsaszín nadrágban volt itthon csecsemőkorában a kisfiam,és nagyon édes volt benne.Hisz most a férfiak is hordanak rózsaszín,lila inget.Egy kettő fiúsabbat biztosan kapsz ajándékba.Boldog babavárást!
2011. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%

Vagy, ha találsz olyat az ismerőseid körében, akinek meg az első baba fiú volt, és most lány jön, akkor elcserélhetnéd Velük a ruhákat.

Bár ehhez elég nagy szerencse kell:-)

2011. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is ráadnám, sőt volt is rajta 1-2 lányosabb ruha. A mai napig adok rá. pl egy lányosabb farmert egy vagányabb, fiúsabb felsővel és már nem is látszik, h lány gatya. De pl van egy oldal, amin lehet cserélni, szép kis ruhákat venni, v nem tudom, hol laksz, de a közelbe nézd meg, h mikor, hol van baba börze és akkor elmehetsz mondjuk árulni is a lánykád ruháit és a befolyt összegből vehetsz fiúsakat. Ezek csak ötletek, ezektől függetlenül simán ráadhatod őket!

Az oldal címe: adhatkaphat.hu Tényleg lehet jó dolgokat kifogni, mondjuk szerencse kell hozzá!

2011. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 22 hónapos a fiam és neki is van pár lányos ruhája.Amikor terhes voltam és még nem tudtuk,hogy fiú lesz vagy lány akkor anyukám vagy 4 zsák ruhát túrt meg kapott ismerősöktől.Persze csak kislányos ruhákat mert ő nem is hitte,hogy fiú unokája lesz.Így rengetek rózsaszín ruhával kezdtük.Még most is van 2 bodyja meg egy nacija ami rózsaszín és itthonra azokat is használjuk.Sőt én a fiamon a piros és a bordó színt egyenesen imádom.Most nyárra is vettem neki pár piros rucit és nagyon vagány benne.

Nyugodtan ad rá a lányos rucikat.

Amikor kicsi volt a fiam nagyon kevés elmenős cucca volt.Volt 3 body amibe mindig orvoshoz vittem,vagy 5 rugi,meg 3 db lábas naci,meg egy macis kezeslábas hűvösebb napokra.Májusi a fiam.De ezek is mind unisex színűek voltak.Itthon pedig használtuk azokat amiket anyukámtól kaptunk lányos rucikat.

Esetleg ha érdekel nekem is van pár eladó babaruhám,leginkább fehér színben.56-68-as méretig.

2011. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Két fiam van, és sok lányruhát kapunk. Ami úgymond uniszex, azt simán rájuk adom, aminek csipkés a szegélye, azt is. A lányos gallérúakat félretettem olyan esetre, ha véletlenül nem lesz egy szál tiszta fiúruha sem... :) Színek közül szerintem csak a rózsaszín kimondottan lányos, azok persze kizárva!


Amúgy alsóruházatnál szerintem tökmindegy, esetleg vegyetek pár fiús felsőruházatot, vagy inkább turizzatok.


+ egy tipp: kérdezd meg a védőnődet, van-e a körzetében fiús mami, akinek felesleges cuccai vannak, sokan odaadják ingyen is a kisruhát, vagy kölcsönbe! Vannak ám még jó emberek! :)

2011. ápr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

ma 09:11

Kölcsönben még nem hallottam, hogy adtak volna ruhát, de köszi a segítségedet. Megkérdezem a védőnőmet, hátha tud valakit ajánlani.

2011. ápr. 6. 10:00
 18/21 anonim ***** válasza:

A lányruhák egy része valóban ráadható fiú babára is.

Mi most várjuk a második babát, de ha fiú lesz, nekem biztos be kell szereznem új ruhákat, mert a kislányom ruhái 90%-ban rózsaszínek,virágosak, csipkések. Még a kis farmerek is egytől egyik csajosak.

Én ezeket nem adnám rá kisfiúra, csak a fehér, vajszínű, pasztellszínű dolgokat.

2011. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Fiam 11hónapos volt rózsaszin testnaci volt neki nagyon imádta az anyaga miatt!:) De én mindenféle szinűt ráadok narancs,sárga,pasztel:)
2011. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
48%
Szia!Megkérdezhetem h merre laksz?Én kölcsönbe tudnék adni fiús ruhákat!:)
2011. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!