Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatjátok az utóbbi...

Miben altatjátok az utóbbi hetekben az 1 évesnél fiatalabb babátokat?

Figyelt kérdés

Nálunk 22-23 fok van a szobákban, még éjjel sem kapcsol be (talán egyszer) mostmár a kazán. A falak átmelegedtek és nem is hűlnek le a tartós meleg miatt, tehát másabb ez a 22 fok, mint a téli.

Eddig rövid ujjú body, kétrészes pizsama (zokni nélkül), és hálózsák (se nem vékony se nem vastag) volt rajta, néha betakarva egy leheletnyi takaróval. Nem éreztem még egyszer sem, hogy le lenne izzadva, de mintha az utóbbi napokban melege lenne.

Ma már nem adtam rá a pizsifelsőt csak az alsót és hosszú ujjú bodyt kapott a hálózsákkal.


2011. máj. 2. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
alul harisnya, felül hosszúujjú body, rajta vékony kis pléd
2011. máj. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

panel, 24fok van kb.

én adok 6,5 hós fiamra egy rövid ujjú body-t, egy vékony rugit, betakarom pléddel(ikeás:))

télen is így aludt, még azért nem kezdtem lazábban altatni, mert mióta éjjel is jó idő van, a kisszobában bukóra nyitva hagyjuk az ablakot,így nincs olyan marha meleg.

2011. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most pamut rugdalózó + hálózsák(vastagabb).
2011. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányom 8,5hós. 22-23fok van a lakásban.Hosszúujjú body,ujjatlan rugdalozó van rajta és be van takarva egy vastagabb pléddel. A hálózsákban már melege volt.
2011. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lányom 9 hónapos lassan. rövid ujjú body, pizsama és kiszokni, rajta takaró. Télire a takarót összehajtottuk, de most már csak egy rétegben van rajta. sosem aludt hálózsákban. de van hogy hosszú ujjú body van rajta felül, akkor még kap egy rövid ujjú pólót.
2011. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú body, vékonyabb hálózsák, plusz egy kis takaró. De csak derékig van betakarva. Így pont jól érzi magát.

Napközben hosszú ujjú body, nadrág, zokni, plusz a takarója.

2011. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!