Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg csak bébihordozóban...

Tényleg csak bébihordozóban szállíthatjuk a babát ha kocsival megyünk valahová?

Figyelt kérdés
Mózeskosarunk van de a csecsemös azt mondta a kórházban hogy abban nem szállíthatjuk autóban meg büntetnek érte.Csütörtökön viszem orvoshoz a babát 10 napos!Szerezzek hordozót?
2009. febr. 24. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak abban szabad vinni. Igaz én vidéki vagyok, egy kis községben itt nem foglalkoztam vele, elvittem mózesben, mert a bébihordozónk még nem volt neki megfelelő kialakítású..
2009. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömet megbüntették,mert mózesbe vitték haza a babát a kórházból.:-(((((
2009. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami történik, az isten sem tartja meg a mózeskosarat, simán kirepül a kocsiból, mint az emmbner, ha nincs bekötve.

Nem véletlenül találták ki ezeket az autós hordozókat.

2009. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak autóba tehető kemény mózeskosarak, de a lényeg, hogy a baba rögzítve legyen a székéhez és a széke rögzítve legyen a kocsihoz.

Ha tudsz, inkább kérj kölcsön valakitől hordozót.

2009. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért kösd be, mert megbüntetnek, hanem mert simán nekirepül a szélvédőnek még akkor is, ha a városban kis sebességnél belédszállnak.
2009. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
en kulfoldon elek de itt a kocsiba beby hordozo nelkul tennek be az emberek a babajukat itt bortonbutetes jar ezert meg kemenyen fizetni kellene sooot a korhazbol ki se engedik a bebit mig nem lassak a bebi hordozot!
2009. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A baba biztonsága a legfontosabb, sokan felelötlenek és elég szomorú, hogy csak azért vannak kétségbeesve, mert megbüntetheti őket a rendőr!!! Nem véletlenül lett ennyire szigorúan véve. Anélkül ne szállitsátok a babátokat, mert egy kis koccanásnál is óriási baj lehet, nem csak neked kell vigyázni vezetéskor, simán okozhatja a másik fél a balesetet amit te nem tudsz kivédeni.
2009. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk car-kites mózeskosarunk van, ami azt jelenti, hogy a mózesbe bekötöd a babát, a mózest meg az autó hátsó ülésén a biztonságiövvel rögzited.

Ez teljesen szabályos.ezt hivják 0 kategóriás szállitási módnak.

2009. febr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!