Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébihordozóban alvás? Vélemények?

Bébihordozóban alvás? Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is sokat aludt benne,amig pici volt.Vittem magammal a konyhába,és a szagelszivóra aludt el,vagy a nappaliban a porszivóra.Úgy gondoltam,hogy nem lehet neki túl kényelmes,aztán már örültem,hogy egyáltalán alszik.Ahogy nagyobb lett,úgy le is szokott róla,már a kocsiban is nyűglődik a hordozóban,mert beizzad a háta.
2009. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Állítólag nem tesz jót. Az enyém el se tudna benne aludni, mert mikor látom, hogy álmosodik, akkor teszem be a kiságyába. Ha nem veszem észre, akkor addig csapkod, amíg ki nem szedem. Ha pedig olyan időben utazunk, hogy épp alvása van, akkor kizárólag a mózesben hordozom. Ő még csak 2 hónapos, de nem tudom, hogy mi az a kor, ami után minden további nélkül elaludhat a hordozóban.
2009. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az neyém nagyon sokat aludt benne, hogy mindig a közelemben tudjon lenni. Semmi baja, 3,5 éves, remélem, nem rontottam el semmit, de úgy néz ki, hogy nem...
2009. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Itt kókadozik mellettem, és én pont ott vagyok, h örülök, ha napközben alszik. Pontosan látom, mikor kezd fáradni, de egyszerűen nem tudom letenni a kiságyba. Ha itt elalszik, akkor sem, rögtön kipattan a szeme. Hát! Ilyenkor van az, hogy az ember lehúzhatja az elveit a WC-n. De talán nem lesz életre szóló testi-lelki károsodása:-) Max majd később a vonaton, iskolában is kitűnően fog tudni ülve aludni? :-)
2009. máj. 26. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz attól semmi baja :) A szülők mindent túlaggódnak :D Ez olyan béna, de tutira én is ezt fogom csinálni :D:D
2009. jún. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!