Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvás? Tegnap volt legeslegelő...

Alvás? Tegnap volt legeslegelőszőr, hogy a kétévesem?

Figyelt kérdés
...nem ébredt fel 1x sem egész éjszaka. Még soha nem történt meg ez. Arra lennék kíváncsi, hogy azoknál, akiknél a kicsi folyton kelt és esetleg változóban volt, ott hirtelen történt a váltás, vagy lassan és fokozatosan? Vagy lehet hogy az;rt volt csak mert kapott egy kis mézes citromos kamillateát elalvás előtt mert én azt ittam, nagyon szeretem, nem vagyunk betegek és ő kért, így adtam neki. Lehet hogy csak amiatt, mert az nyugtató hatású? Egy kis pohárral ivott csak.
2011. nov. 7. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni de lehet hogy semmi köze hozzá:(nekem is van egy két évesem(+4 hónap)-os fiam,de közbe-közbe ő is végigalussza az éjjelt.Van mikor napokig akkor örülök én is de van hogy sokáig nem és éjjel jön át hozánk.Akkor kér inni,kicsit mocorog és alszik tovább KÖZTÜNK:(((de azért kívánom hogy tartós legyen ez a végigalvás
2011. nov. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írok holnap is, hogy mi volt, köszi a választ. Én persze keltem vagy 3x is megszokásból de aludt :-))
2011. nov. 7. 14:26
 3/6 A kérdező kommentje:
1x kelt
2011. nov. 8. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdeznék valamit: mit szoktál csinálni, ha felébred, hogyan altatod/alszik vissza? Csak kiváncsiságból, mert az én kisfiam azóta alussza végig az éjszakát, amióta csak vizet kap elalváshoz, és nem tápszert.
2011. nov. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy tápszer, vagy víz, vagy kamillatea, ezek a variációk mennek, néha cumi, ezekkel körbe is van pakolva, adott esetben kiszolgálja magát. Ha feláll az ágyban, odamegyek, felveszem, megpuszilom, mondom neki, hogy nagyon nagyon szeretem és hogy itt vagyok a szobában, itt alszom én is, vigyázok rá, utána visszarakom és betakarom, cumi, tejci, stb...kezdődik előről...
2011. nov. 12. 00:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Most éjszaka nekem is végig aludt! Két éves lesz februárban és mindig ébred! Általában éjfélkor! És ki kell hozni közénk! :) Ha elalszik visszateszem az ágyikójába!!! :)Nem tudom mi volt éjszaka!!! Csoda volt! :D
2011. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!