Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legeslegelőször mit és hogyan...

Legeslegelőször mit és hogyan adtatok a babának hozzátáplálásként?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Almaélt, kiskanállal, evésidőben, 2 napig. Utána almapépet.
2010. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Almalét, majd reszelt almát. De azt nem szerette egyáltalán, így 1 hét után áttértünk a sárgarépára.
2010. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
almalé-almapép,de savanyú probáltuk az őszib.pépet,krumplit jó vízesen.
2010. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Először almalevet adtam, cumisüvegből, magam készítettem. Hogy ne legyen az íz és a kanál is új egyszerre, azért üvegből kóstolta. Aztán így kapott baracklevet. Utána jöttek csak a pépes változatok, már kanállal.
2010. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is a saját készítésű almalével, almapürével, ill őszibarackkal próbálkoztam, de nem ette, majd adtam neki tejpépet (milupa vaníliás) és azt rögtön elfogadta, és utána már az almát is, és azóta mindent megeszik :)
2010. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Almalé-almapép 1-4napig

BarAcklé- barackpép 1-ma kapott először pépet

Aztán beszélek a védőnővel, h mi legyen a következő

Mindent kanállal adok. Ahogy tolom a szája felé a kanalat már nyitja is a száját, nagyon édes. Amíg a falatot a kanálra veszem olyan türelemetlen, h rugdossa az etetőszék tálcájának az alját.

4,5 hónapos

2010. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jA, ÉS saját készítésű 20:38
2010. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
répás bébiételt, 3 kanállal. 3. nap megevett egyben 40 grammot belőle. kb másfél hét után teljes adagot.
2010. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Őszibarack pépet 2 napig aztán raktam hozzá almát.Nem volt gond.Én nem leveztem.
2010. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
őszibarack pépet aki saját maga készíti az fagyasztott gyümölcsből készíti v. miből???
2010. jan. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!