Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szeretnék hozzátáplálásként...

Ha szeretnék hozzátáplálásként sütőtököt adni a babámnak? 3 hónapos és csak tápszeres

Figyelt kérdés

Hogyan készítsem el és kezdésnek mennyit merjek adni neki?

A reszelt alma az bejött de most a doki is mondta hogy valami zöldséget próbáljak ki most legközelebb. És akkor az alma legyen uzsi, vagy tízórai a zöldség pedig ha ízlik neki akkor egy idő után ha megemeltem az adagját legyen ebédre. EZ így jó lenne?


2010. nov. 12. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Csak simán megsütöd mint magatoknak szoktad, és turmixolod... Vagyis én így szoktam. Én délelőtt adtam neki mindig z új ételeket, és mindig annyit amennyit meg tudott enni. Ő tudja neki mennyi kell. Én így voltam vele, és soha semmi baja nem lett tőle. Az hogy mikor tudod kiváltani a tejcsit vele az a babán múlik te megemelheted neki az adagját ha ő nem tud többet enni... Vagyis nálunk így volt.


Majd nem soká jönnek az okosságok hogy 3 hónaposan hogy gondolod, de csináld úgy szerintem ahogy jónak látod, én se foglalkoztam az ilyen hozzászólókkal, nem rég az egyik kérdésemben én is megkaptam...

2010. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Miert akarod harom honaposan mar a hozzataplalast eroltetni? Nem no elegge a tapszertol? Szerintem legalabb 5-6 honapos koraig teljesen jo csak a tapszer a babanak.
2010. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Molly07 : Persze hogy mindenki ugy csinalja ahogy jonak latja, de az nem biztos hogy a gyereknek is jo.....
2010. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem fogok leállni vitázni mert semmi értelme! Én csak a kérdésére válaszoltam ami nem az volt hogy jó e ha 3 hónaposan hozzátáplálok....
2010. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

En sem vitatkozni akarok, hidd el, de oka van annak, hogy ilyen pici baba gyomrat nem terheljuk szilard etellel....


Gondolom tul fogja elni es nem fog maradando karosodast szenvedni attol hogy sutotokot harom honaposan, de ha megadhatjuk neki a legjobbat is, akkor miert nem tesszuk?

2010. nov. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
...
2010. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2010. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És légyszi ne vesszetek össze ilyesmin, mert ilyen babás kérdésekben úgyis minden anya másképp gondolkodik. Úgy ahogy nincs két egyforma baba sem. Nekem doki mondta kezdjem el mert neki pont a tápszert nem bírja a gyomra. Az alma már bejött nekünk, ezért javasolta most a zöldséget neki. De különben én már két hetes korom óta ettem mindent anno és soha nem voltam még csak náthás se. Én bátran merem a hozzátáplálást, hiszen ha fokozatosan emelem az adagját biztos nem lesz baja a gyomrának. Szerintem a tápszernél még mindig egészségesebb a zöldség és gyümölcs.
2010. nov. 12. 17:28
 9/16 A kérdező kommentje:
De azért örülök minden válasznak nagyon szívesen, hiszen ezért írtam ki a kérdést is :)
2010. nov. 12. 17:29
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

Akkor olvasd el ezt: [link] A dokid meg felírhatott volna a babádnak anyatejet, ha már a tápszert nem bírja. Az való a babának, nem a sütőtök meg az alma. Én is így adom a tejet receptre egy anyukának az ő orosuk ugyanis felírta a babájának. Kb 100 éves szemlélet, hogy tápláljunk hozzá ilyen eszméletlenül korán.


És tudod, lehet, hogy a kengurutól nem lesz mindenkinek gerincferdülése, a cigitől nem lesz mindenkinek rákja, a korai hozzátáplálástól meg nem lesz mindenkinek allergiája, de ettől még a kenguru is, a cigi is meg a korai hozzátáplálás is egészségtelen és káros.

2010. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!