Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szeretnék hozzátáplálásként...

Ha szeretnék hozzátáplálásként sütőtököt adni a babámnak? 3 hónapos és csak tápszeres

Figyelt kérdés

Hogyan készítsem el és kezdésnek mennyit merjek adni neki?

A reszelt alma az bejött de most a doki is mondta hogy valami zöldséget próbáljak ki most legközelebb. És akkor az alma legyen uzsi, vagy tízórai a zöldség pedig ha ízlik neki akkor egy idő után ha megemeltem az adagját legyen ebédre. EZ így jó lenne?


2010. nov. 12. 16:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Bocsi kedves utolsó de mivel én nem vagyok flugos mint egyesek ezért nem válaszolok a te kommentedre. De akkor te se egyél semmit nem igyál semmit nem is vegyél levegőt, mert tele van káros sugarakkal és bacikkal és éjjél tovább burokban szépen........................
2010. nov. 12. 17:39
 12/16 anonim ***** válasza:

Az mit jelent hogy nem birja a gyomra a tapszert?


Teljesen igaz, hogy a doki felirhatna anyatejet is a babadnak... Egy biztos, nincs az a gyumolcs vagy zoldseg, ami ilyen idos korban jot tenne a baba emesztorendszerenek. Ha nincs anyatej, akkor a tapszer a legjobb dolog amit adhatsz neki. van belole szazfele, ki lehet probalni melyik izlik neki jobban.

2010. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az én babám azóta tud csak kakálni amióta RESZELT almát kap napi egy kanállal és nem egészben adom oda neki hogy harapja egyedül egy kilót:) Azért adom neki. Hidd el ha nem tenne jót neki én se adnám:)
2010. nov. 12. 17:41
 14/16 anonim ***** válasza:

Hat napi egy kiskanal reszelt alma biztos nem art neki, de sutotokot total folosleges adnod neki.... Ha most rendben tud kakilni, akkor ne eroltesd a tobbi zoldseget. Vard ki szepen azt a 2-3 honapot, utana mar mehetnek a zoldsegek is, meg a tejpepek is.


A dokidat meg lecserelnem.....

2010. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. nov. 12. 17:49
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia! én kislányom 3 és fél honapos nekünk ugy javasolta a dokibácsi hogy FŐZZEM meg a sütötököt pár kis kockát (egyébként pillanatok alatt megfö) nyomkodjam össze és keverjek egy kis tápszert bele hogy pépes legyen. kislányom imádja bár az elsö pár kanálnál fintorgott rendesen.
2010. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!