Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj, h a kisfiam...

Szerintetek baj, h a kisfiam még mindig bébihordozóban eszik? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Holnap lesz 1éves a kisfiam,de még mindig bébihordozóban eszik,egyszerüen az etetöszékben nem akar,pedig frankó kis fa etetöszéke van,nemtudom mi lehet a baj,tanácstalan vagyok,mert egyszerüen ott nem eszik,ha abba ültetem bele.

Szerintetek hogyan szoktassam meg vele,h már abba egyen?

Ugy gondolom,már etetöszékben kellene ennie,vagy nem baj,ha még mindig bébihordozóban eszik.

Bocsi kicsit hosszura sikeredett,de olyan tanácstalan vagyok és szomoru is,h jót akarok neki,de ö ezt nem ugy gondolja.


2010. szept. 9. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Próbáld meg játékkal,vagy valamivel lekötni a figyelmét.Nálunk ez mindig beválik... :)
2010. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom eddig nem szerette etetőszéket, 1,5 éves, 1 hónapja ő maga húzza a nappaliba hogy abba ültessem bele! Mondjuk mesét néz közben.

Azelőtt a kanapén ülve mesét nézett hogy üljön meg a fenekén, vagy játék közben követtem és csak úgy evett!

Mondjuk nekem mindegy hol eszik csak egyen!

2010. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom ilyenkor már nem fért bele a hordozóba.

Ha más nem akkor egy idő után már nagyon nagyon kényelmetlen lesz neki abba lenni és akkor jó lesz az etetőszék vagy próbálkozhatsz az elvitte a cica a hordit és itt az etetőszék

2010. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha nem szereti az etetoszeket. A hordozo helyett viszont ra kellene szoktatni a szekre vagy a kanapera.
2010. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves Anyuka! Miért lenne baj? :)

Ahol szeret lenni, ott szeret enni!

Nyugalom, lesznek még nehezebb kérdések is az életben!

2010. szept. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam csak úgy marad nyugton az etetőszékben, hogy bekapcsolom a tévét, és reklámot néz. :) Vagy Teletubbiest. Így gond nélkül meg tudunk kajálni.
2010. szept. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én hagynám a helyedben!

Majd magától elhagyja, ha kinövi, nem baj az, hogy ott eszik.

2010. szept. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Konyhában eteted abban?Szerintem ha nem akkor már nyugodtan rakd őt az asztalhoz benne,szokja,amugy nem baj ha abban eszik.
2010. szept. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,már a konyhában és a nappaliban is próbálkoztunk enni az etetöszékben,de ugy döntöttem,h igazatok van,majd ha kényelmetlen lesz neki,akkor ugyis beleül az etetöszékben.

Nem olyan sulyos baba,inkább olyan izmos vékonyka,mert olyan 8,5kg körül van és 75cm.

Köszönöm,h megnyugtattatok!:)

2010. szept. 10. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!