Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mózeskosárban szállítható...

Mózeskosárban szállítható kocsiban az újszülött csöppség? Vagy csak bébihordozóban, esetleg autósülésben?

Figyelt kérdés
Olyan fura, hogy a bébihordozó csecsemőkortól való, mert ránézésre egyáltalán nem tünik kényelmesnek egy pár napos baba számára.
2009. júl. 28. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a bébihordozó a legbiztonságosabb, persze jól bekötve. Lehetőleg azért minél kevesebbet legyen benne a nagyon pici baba. Ha nagyon V-alakúnak érzed, lehet pelust, vagy kicsi plédet még alá hajtogatni.
2009. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Amit betudsz kötni.Nem tudom,van e olyan mózes,amiből a babád nem esik ki,ha gond van.No,meg büntetnek is.Nekünk is elég mélynek tünt a hordozó,raktunk a popsi alá összehajtva takarót.
2009. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem egyszerű a helyzet, mert a bébihordozók (autósülések) közül is csak abban lehet a babát szállítani, ami szabályosan van bekötve, illetve megfelel az akármilyen szabványnak. Ez utóbbit úgy tudod ellenőrizni, hogy van rajta egy matrica, amin egy nagy E betű van bekarikázva és az E jobb alsó indexében van egy szám - ez azt jelenti, hogy melyik ország végezte a vizsgálatot, ez lényegtelen. Na, ez alatt van egy számsor, ami ha 01, 02-vel kezdődik, akkor nem használható. Ha 03 vagy 04-el, akkor használható.

Nem tudom, lehet, hogy van már olyan mózeskosár, ami ilyen jelölést alkalmaz, akkor abban szabályosan szállítható a manócska.

2009. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak azokat lehet használni a mózesek közül, amiket be lehet kötni. Pl a Jane-nak van a Mátrixa, vagy a síma mózese, mindkettő vizszintig dönthető. Drága.

Ha sokat van autóban megéri beruházni, egyébként én a kiplédezést ajánlom, vagy lehet kapni, direkt szűkítőt.

2009. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igazából azokat a mózeseket sem lahat használni ami beköthető, mivel a magyar kresz nem engedi meg. Így csak a bébihordozó.
2009. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!