Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdted tápszeres...

Jázmin anyucija kérdése:

Mikor kezdted tápszeres babánál a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Bolti bébiételt adtál, vagy inkább saját kezűleg készítetted?
2011. febr. 25. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 4 hósan kezdtem.Vegyesen adtam boltit és házi készítésűt.Most már csak házit eszik, már kap a miénkből is.Most 10 hós.
2011. febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is 4 hósan kezdtem.vegyesen.most már mindent eszik.16 hós.
2011. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is 4 hónaposan. Természetesen saját kezűleg főztem neki.
2011. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy 6 hósan, mint anyatejes lányom. Attól nem érettebb a bélrendszere, hogy tápoot kapott, sőt!!

Mindkét lányomnak én főztem minden nap.

2011. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi most kezdjük el, érdemes megvárni az utolsó kötelező oltást utáni két hetet ez kb 4 4 és fél hósra esik akkor már nyugodtan lehet kezdeni almával banánnal meg sütőtökkel szerintem is te főzz neki, nem szokja meg a bolti kajákat. amúgyis anyu főztje a legjobb..:D
2011. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok itt egyedül, aki 5,5 hónaposan kezdtem. Most 6 hónapos de csak az édes ízüeket eszi. Gyümit, borsót, paradicsomos krumplit... viszont a répát utálja. Vegyesen adom neki a házit és üvegest.
2011. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 krisztivan ***** válasza:
MI elkezdtük 4,5 hósan ,de nalunk szopi + tápszer volt a menü.A tápszert akartam kicsit visszaszorítani.Most lesz 6 hós a szopi miatt csak az édes ízt szereti így minden zöldséget a sütőtökhöz keverek neki ,húst is.Csak arra nem figyelmeztetett senki hogy lehet megkedveli az ízeket.3napja nem fogadja el a tápszert egyáltalán.Én boltival kezdtem és most is van amihez használok.
2011. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1. két gyerkőcnél 4 és 4,5 hósan kezdtem magam főztem nekik. Most a picimnél csak 5,5 hósan, jobbára boltit.
2011. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4 hónaposan, én főztem neki. Most már javában mindenevő :) 20 hónapos
2011. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!