Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha most kap először husit,...

Ha most kap először husit, kezdhetem az üveges bébiétellel amibe van hús?

Figyelt kérdés
vagy csak úgy lehet először hogy én főzök egy kis darabot,és bele a főzijébe?Vagy adhatok neki húsos bébiételt egyből?Ha igen,akkor csak ebből is pár kanállal,vagy megeheti az egészet?Köszönöm a válaszokat!Ja,és 7hónapos lesz a fiam.
2011. febr. 22. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

hááááááááát? végülis kezdheted.

úgy jobb lenne

nem sok hús van bennük

megeheti amennyit kér.

szivesen

2011. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én az első almát leszámítva semmit nem adtam pici adagokban, hogy szokja... lehet nem jól tettem, de nem lett a fiamnak semmi baja. A húst én üvegessel kezdtem, és egy egészet befallt egyből. Illetve a mai napig (10 hónapos) nem evett csak üveges husit, mert mikor főzök neki, akkor is húsmentesen és a dm-nek van baba húspüréje és azt keverem bele... ez borjuhusi, bio, ellenőrzött, szerintem jobb, mint amit vennék, meg egyszerűbb is, mint mini adag husit főzni.
2011. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hogy lenne jobb?Ha én raknék neki bele pici husit?Csak azért kérdeztem,mert ez most igy egyszerűbb,mert van itthon husis bébiétel,csirke hús meg nincs,hogy most főzzek neki egy darabkát.Akkor nem baj ha megeszi az egész üveggel?Mert ő simán megeszik egy üveg bébikaját.
2011. febr. 22. 10:41
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek,akkor adok neki üvegeset most:)
2011. febr. 22. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is üvegessel kezdtem. Aztán a nem túl fűszeres levesünkből tettem, külön nyilván nem főzetem olyan kicsi adag húst.

Utána jött az ötlet: egyszerre megfőztem egy egész csirkemellet, leturmixoltam kicsi levével és jégkockatartóban fagyasztottam le. Mikor megfagyott, kiszedtem, zacsiba tettem, és a frissen főzött zöldség vagy gyümi pürébe tettem egy-egy adagot.

Nekünk egy kocka 16 gramm volt, ennyit tettem egy adagba. Később nem méregettem.

2011. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!