Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdhetem a kóstoltatást...

Kezdhetem a kóstoltatást üveges bébiétellel?

Figyelt kérdés
4 hónapos a lánykám csak anyatejes és szeretnék vele kóstóltatni gyümölcsleveket,gyümiket és adhatom neki a 4 hóstól kapható üveges bébiételeket?
2008. okt. 23. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Adhatod de ált a pár kanálért kár felbontani 1 üveggel jobb ha friss almalevet kap, pár hét mulva amikor már felét megeszi akkor érdemesebb.

Ha van elég tejet várhatsz még legalább 1 hónapot.

2008. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én is üvégesből kostoltattam hippesből mert az bio és lefagyasztottam a maradékot.(majdnem 1egész üveg) akkor veszem elő ha már meg birja enni.Egy jo tanács:kicsit langyosítsd meg a gyümis kajákat is mert akkor jobban elfogadja.Nálunk a banán-alma,sütőtök-alma nagyon bevált. 5 honapos és ezekből már 1egész üveggel megeszik.
2008. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdheted, az üveges bébiételek italok mindenféle ellenőrzéseken átesnek, nyugodt szívvel adhatod. Én igaz almával kezdtem.. meg saját készítésűvel:)
2008. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdheted, de először csak 1-2 kiskanállal lehet neki adni, hogy lásd nem vált-e ki allergiát. Másnap újra, s kb 2 hét múlva adhatsz neki egy egész adagot. Addig meg nem áll el, kár felbontani. Ellene szól még az is, hogy elég drága, meg ki tudja mi van benne.

Én mindig házilag készítem el a kaját, és nagyon szereti! Jó, ha először megpárolod a gyümit, akkor kevésbé bántja majd a hasát. Turmixold össze egy kis főzőlével, vagy anyatejjel, és így frissen elkészítve sokkal jobb, mint a bolti. A maradékot ebből is lefagyaszthatod.

2008. okt. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem előszőr majd almát fogok reszelgetni akkor.Szép napot mindenkinek.
2008. okt. 24. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!