Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális egy 1.5 éves...

Ez normális egy 1.5 éves gyereknél és az anyjánál?

Figyelt kérdés
A helyzet:Anyám totál idegbeteg, mert húgom nem akar aludni, ha alszik, akkor is a heverőn, este viszont a kiságyban.Délután, hogyha nem alszik a kanapén akkor anyám mindig berakja a kiságyban és a gyerek szabályosan ordít, ilyenkor anyám kijön a szobából és csapkod össze vissza tiszta idegbeteg.Most is ordít és azt hiszi, hogy a gyerek megérti.Tényleg ennyire erőltetni kellene az alvást?
2011. febr. 18. 13:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én ezzel teljesen tisztában vagyok, bár én sem mindig aludtam az oviban.Nekem ez fura, meg nem is jó hallgatni, hogy nem alszik és ordít,remélem majd megszokja és akkor csendesebb lesz!Köszönöm mindenkinek!
2011. febr. 18. 14:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért, de nekem ijesztő volt, a kérdés, miután elolvastam az alatta lévő szöveget. Remélem az én gyerekeim nem fognak ennyire ridegen fogalmazni velem kapcsolatban. A Te anyukád, és a Te testvéred. Nem "gyerek" és annak az "anyja"...
2011. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék húgomat nagyon szeretem de én általában kölyöknek vagy gyereknek hívom már megszokásból.Ez ilyen úgymond mi "dolgunk".Anyáról meg márt leírtam, hogy miért így mondom neki...
2011. febr. 18. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!