Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fürdetőt használok 2...

Milyen fürdetőt használok 2 éves gyereknél?

Figyelt kérdés
Két éves a kislányom, eddig J&J fürdetőt használtam, bevált semmi bajom vele, de mivel baba fürdető nem tudom, hogy 2 éves jó e még vagy ilyen korban már mást célszerű használni?
2011. szept. 5. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 éves,és a rózsaszín kupakos J&J használom neki(és magamnak is).Annyira jó baba illatú!Ráadásul olyan selymes érzésem van tőle.
2011. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gabi, Baba, néha J&J(nem szeretem igazán)
2011. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

előző

az egész család ugyanazt használja, most éppen 3 féle vna itthon a Gabi-n és J@J-on kívül DM-es Babylove levendulás fürdető

2011. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dm-es tusfürdőt használunk, ami sampon is egyben.
2011. szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az én fiam is két éves,és még mindig ezt használom.Néha veszek baba tusfürdőt.Én szerintem még egy évig fogom ezt használni.Három éves kor után meg lehet,hogy már csak babát fogok használni.Véleményem szerint kisgyerekeknek is jó,attól független,hogy baba fürdető.
2011. szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a 2éves kisfiamnak a babét használom és még tuti jó sokáig nem is próbálkozom be mással,mert nagyon érzékeny a kis bőre.Szerintem ha bevállt nektek és nem sajnálod rá a pénzt akkor fürdessd nyugodtan azzal amíg gondolod.
2011. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bevált és nehezen is váltok, ezért is tettem fel a kérdést, mert nézegettem "Kids" fürdetőket de nem mertem megvenni mert féltem, hogy még gyenge hozzá a bőre.
2011. szept. 5. 12:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Neogranormont.
2011. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gabi
2011. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én 2 éves fiamnál is J&J fürdetőt használunk. Most vettem Dm-es levendulásat, meg néha Gabit. A múltkor vettem Dino fürdetőt, mert ajánlották, hogy az is jó, csak a vízbe tettem. Én is azzal fürödtem, kíváncsiságból. Nagyon csípte a szemem, a fiamé meg tiszta vörös lett a fürdés végére (nagyon szeret pancsolni). El is tettem, nem kísérletezek vele tovább. Maradunk a könnycsepp mentes baba fürdetőknél...
2011. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!