Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi várható egy szivbeteg...

Mi várható egy szivbeteg gyereknél?

Figyelt kérdés
A van egy ismerösöm akinek a fia az én keresztfiam.Sajnos szivbeteg.Az orvosok azt mondják hogy elöfordulhat hogy igy született.Ráadásul nagyobb a szive mint kéne.És mst orovoshoz horgyák.Mire számithatnak a kisgyerek édesanyja?
2011. nov. 3. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A szívbetegség elég tág fogalom. A veleszületett szívbetegségnek sok típusa van, van amelyik enyhe de sajnos van ami súlyosabb. Van amelyiket műteni is kell. Az, hogy nagyobb a szíve nem jó jel, de ennyi információ kevés ahoz, hogy bárki megmondja mire számítsanak. A vizsgálatok után az orvosok tudják ezt leginkább megmondani.
2011. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az orvosok szerint ez vele született rendellenesség.Csak azt nem értem amikor terhes volt ezt miért nem mutatta ki a babánál.Mert ezt ki kellett volna mutatnia.Ja azt is irta nekem hogy gyulladás van a szivén ezt mondták az orvosok.gyógytápszert irtak fel neki hátha az segit neki.És december 14-én kell viiniük a gyermek kardiologiai intézetbe
2011. nov. 3. 11:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiamnak szivbeteg!Kamrai és pitvari szivsövényhiánnyal született, az egyik szivbillentyű sem ugy működött ahogy kellett volna, plusz még az egyik ér a nyakánál is magasabban volt, mint kellett volna!Neki is nagyobb volt a szive a lyukak miatt!Másfél hónapja műtötték Pesten!Most 1 éves!Én sem tudtam terhesség alatt és sajnos ezt nem is láthatták, mert csak azt nézik, hogy megvan e a 4 üregű sziv!3 hónapos kora óta szedjük a vizhajtot!3 hetente jártunk kontrollra!A műtétek nagyon jol viselte!De azt tudni kell hogy ez egy motoros szivműtét, leállitják a szivet!5 órás műtéte volt a kisfiamnak, teljesen komplikáció mentes!Ha b.mi érdekel még irj nyugodtan!

2011. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is szívbetegen született.Ahogy az előző válaszolónál,nekünk is kamrai és pitvari sövényhiányunk,valamint tüdőverőér szűkületünk volt.A lyuk bezárás még nem történt meg.A megnagyobbodott szív nekünk a lyuktol van.Mi is hordjuk a kardiológiára.Pontosan leírnád a záróját vagy ilyesmit szerintem pontosabban tudnánk mi a baj.

2011. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok az kimaradt,hogy nem KELL az orvosnak észrevennie terhesség alatt nekem se vették észre végig egészségesnek mondták sőt mikor megszületett akkor mosolyogva mondták,hogy egészséges.Aztán másfél naposan meg olyan rosszul lett,hogy mondták,a legrosszabbra is számítani kell.Ennyit erről...=(
2011. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!