Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Síróroham? Hisztiroham? Nem...

Síróroham? Hisztiroham? Nem is tudom mi lehet,1,5 éves gyereknél?

Figyelt kérdés
tegnap éjjel ijesztő dolgot csinált a fiam. felébredt, és vigasztalhatatlan volt. fél óráig üvöltött, feszítette ki magát a kezemből, félig viszont aludt, nem volt magánál, nem fogadott el innivalót, sem, ölelést sem, semmit. Próbáltam megmosdatni, hogy magához térjen kicsit, még a levegőre is kivittem, játékkal teretük volna a figyelmét, de semmi.Mivel előtte 4 napig lázas volt, kihívtuk az ügyeletet, hátha vmilye fáj. De semmi baja. Ma délutáni alvásnál mikor le akartam tenni ugyanez volt. Mi a mgeoldás rá? Hagyjam az ágbyan hányásig, kimerülésig sírni, ordítani? vagy ez vmi baj előjele? kinek volt már hasonló?
2011. aug. 1. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló volt, pontosan ugyanabban a korban.

Mire teljesen kétségbeestünk a férjemmel, utána olvastunk, orvossal beszéltünk, addigra elmúlt. De már kivert a víz bennünket minden lefekvés előtt. Pavor nocturnus is szóba került, mert igaz, hogy nagyobb gyerekekre jellemző, de a fiunknak súlyos atópiás dermatistisze van, ami nagyon kellemetlen, szinte folyamatos viszketéssel jár.

Mi is ugyanezt csináltuk, doki is ezt javasolta, próbáltam simogatni, ölelni (ő sem hagyta, csak sírt rendületlenül) végül megnyugodott és aludtunk.

Kb. 2 hétig tartott, azóta, az elmúlt 3 hónapban semmi. (Azért lekopogom!:-) Nekünk még annyit mondott a doki, hogyha csak nem múlik a probléma, akkor keressünk fel egy neurológust és menjünk alváslaborba.

2011. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!