Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Száj időnkénti ellilulása...

Száj időnkénti ellilulása mitől lehet 2 éves gyereknél?

Figyelt kérdés
Kislányomnál tegnap estefelé vettem észre,hogy a szája időnként lila lesz,aztán lemegy róla.A lakásban hűvös van,esetleg lehet attól,hogy fázik?A kezei is hidegek,arra gondoltam,lehet a vérkeringése nem jó.Sosem volt vele semmi gond szerencsére,születésekor is minden rendben volt.Nagyon aggódok,arra gondoltam,elviszem orvoshoz,mert ki tudja,mi az oka ennek..Esetleg van aki már tapasztalt hasonlót a gyerekénél?
2011. ápr. 28. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el orvoshoz, az a biztos, de lehet, hogy tényleg a hidegtől van. Az én szám is belilul, ha fázom (én a tengeren láttam magamon először). Vigyázz a picurra, nehogy nagyon megfázzon!
2011. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szivet mindenképp vizsgáltasd ki! Ne várj vele sokáig,jobb az ilyennek utána járni!!A lakásban ebben az időben már nem kéne igy fáznia.
2011. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fázik. De azért vidd el orvoshoz is, az a biztos!
2011. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.A lakásban én is fázok,nagyon le van hűlve amióta nincs fűtés és kint is hidegebb van.A családban nem jellemző senkire,hogy a fázás miatt lilulna a szája,viszont remélem,a lányomnál csupán erről van szó,mert szivbetegség meg sajnos jellemző a párom családjában.Mindenképp kivizsgáltatom a lányomat,mert rettentően aggódok.
2011. ápr. 28. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor kisbaba volt és nagyon sirt nem kékült?Vagy mostanság? Nem ájult el sosem?Futkározást hogy birja?

Tőlem ilyeneket kérdezett a kardiológus amikor voltam a babámmal.

2011. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel elvittem a háziorvosunkhoz,megvizsgálta,azt mondta,nem hall rendellenes sziv vagy tüdőhangot nála.Egy kicsit meg is van fázva,köhög is,úgyhogy irt fel neki gyógyszert és azt mondta,a száj pillanatnyi ellilulása lehetett attól is,hogy a légutakban nagyon felhalmozódott a nyák és nem tud távozni,esetleg pillanatnyilag nem jut úgy levegő mindenhova,ahova kellene és ez igy jelentkezhet.Mindenesetre ha még előfordul,akkor elküld minket vérvételre,aztán gondolom majd további kivizsgálásra.Most picit megnyugodtam,remélem tényleg nem lesz semmi baj későbbiekben sem.
2011. ápr. 29. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!