Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után erősebb vagy...

Szülés után erősebb vagy gyengébb lett a menstruációd?

Figyelt kérdés
jobban megvisel vagy kevésbé?
2011. febr. 12. 09:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem annyival lett másabb szülés óta h erősebb a vérzés az első 3 napban.amúgy ezen kívül minden másban ugyanolyan mint szülés előtt.ugyanúgy 1 hétig tart,ugyanolyan összevissza jön meg...
2011. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,azt kifelejtettem h mióta szültem fele annyira sem fáj menszikor a hasam és a derekam mint aszülés előtt,ez az egy pozitívum van ezzel kapcsolatban.
2011. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem görcsölök a szülés óta, de az első napon nagyon fáj a derekam, utána semmi. Sokkal több a mennyisége, és ugyanúgy 7! napig tart, mint a szülés előtt. Viszont nekem előtte össze-vissza jött meg, átlag 33-36 napra. Most óramű pontossággal 28 napra. Legalább kiszámíthatóbb lett.
2011. febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szülés előtt a falat tudtam volna kaparni a fájdalomtól.

Szülés óta nem annyira görcsölök,de a mennyisége sokkal több lett. Viszont,hogy megnyugtassalak: amikor szülés után először megjött, ömlött belőlem,nagyon megijedtem, tampon (óriás méretű) és betét(szintén a legnagyobb is kevés volt,éjjelente töbször felkeltem cserélni,meg törölközőn aludtam,hogy nehogy az ágyt áztassam el. Megijedtem nagyon,be is mentünk egyik éjjel nőgyógyászati vizsgálatra,de nem volt gond,a doki szerint első alkalommal gyakran előfordul ez az erőteljes vérzés. Én Ergam cseppet kaptam akkor. Azóta is sok a mennyiség,de már nem ijedek meg.

2011. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!