Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb gyengébb...

Melyik a legjobb gyengébb márkájú pelenka?

Figyelt kérdés
17 hónapos babámnak szeretnék kipróbálni más márkákat.Eddig mi Bo-gi pelust használtunk nagyon jó volt az is.11.5kg a kisfiam.Bugyipelusban is gondolkodunk.
2010. júl. 7. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Háppy nagyon jó. Auchanban szokott lenni jó akció.

4-est használjuk 10 kilós fiamra.

2010. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
DM-es.
2010. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig Pampers használtunk és használunk is.Jelenleg a bugyi pelust.Egyszert vettem Liberó bugyi pelust az is jo volt.De ezek drágábbak,mint a simák.Mindig figyelem az akciokat.Nem mindig adok már rá badit a nagy melegben,mondjuk csak egy polót és rövid nacit.És olyankor a bugyi pelus tartja magát.
2010. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Müller,DM,Rossmann,Tesco,Lidl.Ezeket vettem már és jók.
2010. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tesco zöld,Rossmann pelus nem rossz.Mi is ezeket használjuk.Bella Happy-vel sem volt "baleset".Azt hallottam,hogy a Mülleres sem rossz,de még nem próbáltuk ki.
2010. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi vettünk már sokféle gyengébb márkájú pelust, többnyire olyanok voltak, mintha tesco-s zacskót húztunk volna a babára, kidobtuk. azóta inkább megvárjuk, amíg a Pempers, Libero vagy a Huggies akciós valahol és azt veszünk. Most a 3-as, 4-es, 5-ös Higgies akciós a Tescoban, Mi 3-mast vettünk 123 db-ot 4000 ft-ért. (38 ft/db). Szerintem ez megéri és legalább van rá egy csöpp esély, hogy a melegben nem fő bele a baba a pelusba.
2010. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Penny-s is bejött nekünk.
2010. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi Pamperst használunk-használtunk mind a kettőnél.Csak ajánlani tudom nekünk nagyon bevált
2010. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bella Happy tényleg jó, egyedül az rossz benne hogy fura szaga van a tiszta!!! pelusnak. De ennyi pénzért (Auchanba vettem múltkor 2 csomagot 3000ért. 2*64db volt benne) teljesen megéri, tökéletes :-)
2010. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is Bo-Gi pelust használunk, és 17 hósak vagyunk, szintén fiúk:) Próbáltam már DM-es, Zöld Tescos, Happy is jó.
2010. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!