Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után erősebb vagy...

Szülés után erősebb vagy gyengébb lett a menstruációd?

Figyelt kérdés
jobban megvisel vagy kevésbé?
2011. febr. 12. 09:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Erősebb, de csak mennyiségileg. Érezni egyáltalán nem érzem, semmit, ami rendkívül kellemetlen, mert hiába szültem több mint 7 éve, a szervezetem nem az az óramű pontosságú rendszer, így mindig van 1-2 nap eltérés. Hiába készülök fel amennyire csak lehet, érnek még igen kellemetlen meglepetések....
2011. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nálam az első szülés csupán a lánykori görcsöket szüntette meg teljesen. Nem lett sem más jellegű, sem pedig erősebb a mensim. Aztán most, a 4 szülés után ismét változott: soha nem éreztem régen a peteérést, most igen, emellett most sokkal erősebb a vérzés,de csak 3 napig tart...
2011. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nekem 3 napja jött meg először, de annyira vérzek, hogy a szuper tampont plusz alatta egy alw@ys betétet 2-3 óránként cserélek. éjjel is arra kelek, hogy görcsöl a hasam és tocsogok... borzalom. :( lehet, hogy csak az első ilyen?
2011. febr. 12. 10:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nálad hogy lesz. Nekem csak 20 hónappal a szülés után jött meg először... Nekem is sokkal erősebb, mint régen és baromira görcsölök is minden hónapban :( Pedig az előző 3 szülés után soha, utoljára az első teherbeesés előtt görcsöltem..
2011. febr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez a "normális" a szülés óta, csak fájdalom nincs hozzá....
2011. febr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem előtte is erős volt és sajnos utána is az lett.
2011. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan, mint szülés előtt. viszont félidőben jobban érzem a peteérést.
2011. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
érdekes, mert kb. 2 hete én is éreztem a peteérést. :o
2011. febr. 12. 11:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor én a szerencsések táborába tartozom:nekem kevessebb is lett és rövidebb ideig is tart mióta megszültem!ja és semmi görcsölés meg hasfájás,mondjuk az szülés elött se volt!gyakorlatilag én meg sem érzem,hogy meg van a menstruációm!
2011. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szülés előtt eléggé erős , sokáig tartó és fájdlmas volt. mióta szültem, kevesebb ideig tart, kevesbb mennyiségre is, és egyáltalán nem fáj. a barátnőm pont a fordítottja, előtte semmi baja nem vlt, most meg szenved.
2011. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!