Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek a babája 16 hónaposan még 2x alszik?

Figyelt kérdés
És reggel 6-kor kel sajnos...
2011. jan. 27. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:

2x nappal


vagy

éjjel és nappal


a lányom ennyi idősen még úgy aludt hogy egyet nappal - ebéd után- és este nyolctól reggel hatig. - Ő még babakorában állt be a reggel hatos kelésre a férjem munkába indulás elött pelenkázta hatkor. megszokta .

2011. jan. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fiam lassan 16 hónapos, van, hogy 2x alszik. Éjjel ő nem tud többet aludni kb 9-9,5 óránál. Kb. este 9kor alszik el és fél 7kor kel. Akármit csinálhatok :) Régebben még ennyit se aludt, mióta sokat szaladgál, azóta jobb alvó.

Van, hogy délelőtt is alszik egy órát meg ebéd után is egyet, de van, hogy csak dél körül alszik egyben kb 2 órát.

2011. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kislányom 2 éves már, igaz, és egyszer alszik 1 éves kora óta (ebéd után), de a mai napig észreveszem, hogy délelőttonként van egy időszak, mikor kicsit úgy "eldől", bebágyad, ha értitek mire gondolok. Egy jó fél órára csak úgy eluldogel a kanapen (elszalltak ak ekezetek, bocsi), szopizza az ujját stb.
2011. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

21 hónapos ikreim is 6kor kelnek és akkor visszateszem őket fél9-9kor 1 órára és akkor később, 1 körül ebédelünk és fél2-2től még alszanak. SZerintem nem baj, hogy 2x alszik ha így jó neki. Nekem este 8tól alszanak. Volt már, hogy később keltek és akkor fél12-kor volt ebéd és utána egyben aludtak 2-3 órát.

Szerintem jobb lesz ha jön a tavasz, nyár, mert akkor délelőtt el lehet menni akkor remélem elmarad.

2011. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, az én kisfiam 16 hós és kétszer alszik.

1/2 7-7 körül kel, majd 10 körül alszik kb.1 órát, aztán 2 körül max.1órát.

Este 8 körül alszik.

2011. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15,5 hónapos fiam reggel 5-6 között kel. Ha 5-kor ébred, akkor alszik egyet délelőtt és egyet délután, ha 6-kor ébred, akkor már kibírja délig és csak egyszer alszik. De ez csak pár hete van így, most kezd átállni, eddig mindig 2x aludt.
2011. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Van, hogy az én kisfiam is kibírja délig alvás nélkül mostanában, és akkor már csak 1x alszik. Szerintem a frontoktól is függ, hogy mennyi pihenésre van szükségük.
2011. jan. 28. 07:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!