Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek a gyereke még 8 hónaposan még nem mászik?

Figyelt kérdés
Pár napja kínlódik a kúszással (9kg egyébként), négykézláb rugózik. Lerakom a földre bőg, nagyon nem akarja a dolgokat. Csak a kiságyban érzi jól magát. Utálom, mikor mindenki írja, hogy az enyém már áll, már jár...
2010. nov. 26. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem is igy volt a kisfiammal,most már 14hónapos mult,de nekem csak 10hónaposan kezdett el csak mászni,addig csak nyügizett,meg mérgeskedett,h nem sikerül neki,ja,és most is már áll,meg lépeget butor mellett,de önállóan nem,és nem is aggódok érte,én is csak 18hónaposan indultam el,lehet olyan lesz mint én.

Majd ha ugy érzi a babád,h eljött az ideje,akkor biztosan fog mászni,ugyh szerintem nem kell aggódnod.:)

2010. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9,5 hónapos a fiam és még nem mászik.
2010. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A lányom kb. ennyi idős volt, mint most a Tied, amikor kúszni kezdett, 11 hós koráig kúszott. Utána kezdett el mászni, 14 hósan indult el önállóan. 10 hósan állt fel.
2010. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az enyém sem mászik még, 8 hónapos. Kúszik a hasán és ez úgy tűnik, hogy neki elég.
2010. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia.


9.5 hos a lanyom es nem maszik.Kuszni is csak hatrafele.

Hemperegve kozlekedik honapok ota.

Fel tud allni negykezlabra, de nem csinalja.Nem tartja izgalmasnak.

Voltunk tobbszor dokinal, de azt mondja, hogy semmi baja.

MEg csak nem is lusta, mert 1 percre sem all geg, csak nem erdekli ez a mozgas forma.Viszont hasizomra gyur nagyon, mert naponta vagy 100szor felul hasizombol :D

Szep is a kockas has XD

A dokink szerint lehet nem is fog maszni, de ne aggodjak....en persze mindig aggodok ezert is voltunk nala mar tobbszor ez ugyben.Ha ugy latod, hogy nincs lemaradva egybenkent es erdeklodo baba nem hiszem, hogy baj lenne.Ha mentek dokihoz/vedonohoz kerd, meg, hogy nezze meg :)

szerintem csak Ot sem erdekli ez a maszas dolog...:)

2010. nov. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
az én fiam is kb. csak 10-11 hónaposan kezdett el mászni,aztán egy hónapon belul elkezdett járni is..
2010. nov. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11 hónapos korában kezdett el mászni, de akkor már lépegetett kapaszkodva, rá 2 hétre pedig elindult egyedül,
2010. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem mászott nyolc hónaposan, igaz nem is kúszott, sőt forogni sem forgott.

A tied nincs még elkésve, nyugi.

2010. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is nagyon utálom az olyan kérdéseket, hogy "Miket csinál 9 hónapos gyereked?"

Soha nem válaszolok ezekre, és már elolvasni sem szeretem, mert azokban a válaszokban minden baba ül, mászik, feláll és lépeget! Integet, tapsol, és 3 nyelven mondja a Szózatot... Na jó, ez az utolsó megjegyzés azért túlzás, de néha olyan érzésem is van, hogy egyesek túlzásokba esnek!

Az én babám mindjárt 10 hónapos, és most gyakorolja a felülést, még csak a popóját teszi le, és felemeli az egyik kezét. Valamint a napokban sikerült neki 2-3 mászás lépést megtenni! És ő még csak 7,8 kg... Kutyázni is 3 hete kezdett!

Szóval igen, vannak más 8-9 hónapos babák, akik még nem másznak. Ha ez vigasztal, nem vagytok egyedül!

2010. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!


11 hós és nem mászik.

8 hós korától kezdve kúszik. 1 hónapja feláll, 2 hete felül. De mi gyógytornára járunk, mert törzsi hipotóniája van.

2010. nov. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!