Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselték a babáitok a...

Hogy viselték a babáitok a műtétet? Hétfőn műtik a fiamat, és nagyon félek, egy kis bíztatást szeretnék kérni Anyukák!

Figyelt kérdés
Nem komoly műtét lesz, "csak" hereproblémája van. Én viszont rettegek az altatástól, a kórházban tartózkodástól, stb. 16 hónapos a kisfiam, és már egy tanácsadás kész őrület, annyira retteg az orvosoktól. Holnap megyünk vizsgálatra, beszélni az altató orvossal, és hétfőn műtik. Már kész idegroncs vagyok. Nyugtassatok meg :(
2011. jan. 20. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ezek rutin dolgok, j ó kezekben lesz a babád. Lényeg, hogy rajtad azt lássa, hogy minden ok, magyarázd el neki, hogy pár napig ott lesz, de utána jöhet haza...Te ne stresszelj rajta, mert azt ő is érzi! Semmi gond nem lesz, ez rutin doolog
2011. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamat egy éves kora előtt műtötték vízheresérvel! Állítólag nagyon jó orvos de csak rosszat tudok róla mondani!Visszavittük kontrollra azt mondta,hogy minden rendben van,másnap kilyukadt a heréje és kifolyt a rengeteg fertőzött vér...életveszélyes állapotban volt sokáig,majdnem el kellett távolítani a fél heréjét is! Altatásnál is problémák voltak! Nem kívánom senkinek azt amit én akkor átéltem!
2011. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jah,és ez is rutinműtét volt...
2011. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nálunk ugyan nem műtét volt, de a 2 éves fiammal és a 4 éves lányommal be kellett feküdnöm a korházba. egyszerre tették be nekik az infúziót. iszonyú érzés volt, h nem lehettem ott, h vígasztaljam őket míg bekötik nekik. de így utólag ezt tartom helyes döntésnek. igazából alig fogtam fel az egészet. tettem a dolgom, foglalkoztam a gyerekekkel, ha kértek valamit odadtam nekik, próbáltam beléjük erőltetni pár csepp vizet és napi 1-1 popit. igazából hazaérkezésünk utáni napon jöttek ki rajtam a mellékhatások. ekkor ütött ki az ideg.

Próbálj úgy nekiindulni, h azzal teszel neki jót, ha erős maradsz és érzi azt rajtad, h amit a dokik tesznek az jó neki. ha érzi rajtad a félelmet, bizonytalanságot, akkor csak megnehezíted neki a dolgot.

hidd el ez igazából csak téged készít ki, őrajta se-perc alatt átmegy. pici még.

2011. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hűha :( Na most aztán tényleg nyugodt vagyok.

Neki a heréjét kell lehozni a zacskóba, és nincs semmilyen sérve.

Remélem azóta szépen helyrejött a kisfiad, és minden ok! Nagyon sajnálom, hogy így jártatok!!!! Köszönöm a tapasztalatot.

2011. jan. 20. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:

bár lányom van,5 hónapos és hála az égnek nem kellett még műteni, remélem nem is kellesz. de Te na ggódj, biztosan jó kezekben van. ismered a dokit? ajánlotta valaki? az altatóorvos meg biztosan jól képzett, ért a babákhoz, az adagokhoz.


sok sok szerencsét, drukkolok nektek :)

2011. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokáig tartott de végül helyrejött! Amugy ez a Győri kórházban történt! A doki aki elcseszte a műtétet elment szabira,egy másik orvos gyógyította meg! De fel a fejjel,nem lesz semmi gond!A gyerekek hamar kiheverik! Ha nem lett volna gond akkor még aznap hazajöhettünk volna!
2011. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Gondolom már túl vagytok a műtéten.Elmesélnéd nekem,hogy milyen volt a műtét és a babád hogyan viselte?? Sajna nálunk is műtét lesz jövő szerdán...:-(( Az én fiam 22 hónapos.Előre is köszi.
2011. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!