Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szokasostol eltero sorrendbe...

A szokasostol eltero sorrendben, hogy jottek ki babaitok fogacskai, es mennyi idosek voltak? Hogy viseltek, mi enyhitette fajdalmukat?

Figyelt kérdés
Ha feher pontszeru kinovest latok az inyen,abbol lesz a feher csik,majd fogacska?
2009. nov. 5. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Babám ma 7 hónapos.

Épp 2 hete jött ki a jobb, majd rá 3 nappal a baloldali alsó középső metszőfoga. A nagykönyv szerint (amit ő nem olvasott:-) ) a felső metszők jöttek volna ezután, ám neki a jobb oldalon bújt ki fenn az oldalsó metsző (jobb2-es).Ez volt tehát tegnapelőtt. A másik oldalon pedig már látszik a bal2-es helyén a fehér csík.

Remélem, érthetően írtam le.

Nálunk nem fehér pöttyel indult, hanem erősen duzzadt, vörös ínnyel. Ezután már látszott mélyen a fehér csík.

Ezt én azonban az elsőnél észre sem vettem, már csak az tűnt fel, hogy megkarcolta valami az ujjam. (Szereti elkapni sapikötéskor..)

2009. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!